Zabiegi, które polepszą jakość drukowania

Witam,

czy są jakieś “zabiegi”, które pozwolą na lepszą jakość drukowania? Jakieś czyszczenie itp…

Chodzi mi o to, że literki są czasem lekko zamazane, niedokładne.

Moja drukarka jest już stara, HP DeskJet 920c - ale jeszcze sprawnie funkcjonuje.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

słuchaj tez mam starą drukarke hp tylko u mnie był taki przypadek,że dwa lata była nieużywana i przeczysciłem dysze tzn. przepchałem igłą i drukuje,może i u ciebie to coś da! :slight_smile:

Ciekawe, co to za dysze, że dało się przepchnąć je igłą.

-przybliż, ona teraz drukuje czy raczej maluje #-o . No chyba że to jakieś cudowne igły miałeś.@Shaken- a próbowałeś coś w necie poszukać(o ile nie posiadasz instrukcji. W instrukcjach często jest opisana procedura czyszczenia i konserwacji drukarki oraz problemy z drukowaniem. Może tu poczytaj http://www.google.pl/url?sa=t&source=we … UyLnQfR8_Q

A zebyś wiedział,że cudowne ,ja to tak nazwałem dysze

-nie wiem jak sobie wyobrażasz “przepchanie” igłą dyszy o takiej średnicy ale “szacun pełny” jak młodzież mówi =D> .

Od kilku dni obserwuję radosną twórczość tegoż Jegomościa(TURANKANTOR13),i wydaje mi się,że moderacja na tym Forum ogranicza się jedynie do wklejenia formułki : “Zapoznaj się…”,czy też : “Zmień tytuł…,bo do kosza.”

Gratulować tylko… #-o

Jegomość chce być rekordzistą. Postawił na ilość a nie jakość (średnio 13 postów dziennie).