Zabierzcie na HotZlot

Witajcie, mam do Was nietypową prośbę. Gdyby komukolwiek walał się po kątach martwy i zepsuty dysk SSD to ja chętnie na HotZlocie taki przygarnę. Nie obchodzi mnie firma czy pojemność. No i gdyby chcielibyście się pozbyć za przysłowiowe “Bóg Zapłać”  pamięci ram do laptopów w pojemności 2GB i więcej to ja jestem zawsze chętny :slight_smile:

 

Z góry dziękuję.

Szkoda, że wcześniej nie napisałeś. Bym sprzedawanego laptopa z 16 GB RAM przerobił na takiego z 8 GB :slight_smile:

A to ja się przyczepie - jakby komuś zalegał szrot, chętnie przygarnę :slight_smile: Zwłaszcza, że z Pangrysem ostatnio często współpracujemy jeśli chodzi o części zamienne - także sprzęt nie ginie tylko po renowacji w mniejszym lub większym stopniu, ląduje w rękach potrzebujących :slight_smile:

Mam dwa stare monitory CRT (jeden jeszcze nawet działa, a przynajmniej działał, jak go ostatni raz włączałem ze dwa lata temu), ale koszt transportu tego złomu przewyższa jego wartość :smiley: Zalega mi też na stanie drukarka Canon iP4850 (dwa lata temu nawet sprawna była, ale przestała drukować na niebiesko, jakby się głowica drukująca przytkała albo coś w tym stylu, więc ją zastąpiłem inną).

Tzn. z monitorami CRT to chyba nie ma sensu już dzisiaj się bawić. W głównej mierze to żre dużo prądu względem monitorów bez zadka. A co do drukarki, to jeśli tylko spokojnie drukuje na czarno-biało to ma potencjał :slight_smile:

To akurat mogę sprawdzić :slight_smile:

Aktualizacja: Niestety z drukarką jest coś nie tak - wyskakuje błąd B200. W Internetach znalazłem informacje, że to może oznaczać uszkodzoną głowicę drukującą (której wymiana oczywiście jest nieopłacalna, bo sama głowica potrafi być droższa od całej drukarki).

 

No cóż, zdarza się i tak :wink: Ale spoko, dzięki za chęci! :slight_smile:

A czy karty PCI/PCI-e z interfejsami CAN/MODBus/PC-104 itp też Was interesują? Stan nieznany - z braku stacjonarki nie mogę tego nawet sprawdzić… 

 

Ja bym chętnie przygarnął.

Jeśli tylko SebaZ zmieści trochę kart to są Twoje :wink:

Dzięki :slight_smile:

A co ma nie zmieścić?

Kilka kart PCI/PCI-e - zmieszczę je w moim bagażu. 

e tam, myślałem że platyna i złoto w tonach do odzysku z tych płytek :stuck_out_tongue:

To pozwolę sobie tutaj dodać, że szukam pamięci do starego ThinkPad T40 - cokolwiek na DDR 1. Wszelkiej maści “małą elektronikę” lubię starać się  ponownie ożywić choćby na chwilę, dlatego każda padlina miło widziana :slight_smile: