Zablokowana karta SD

W swoim telefonie(LG SWIFT) modyfikowałem sobie oprogramowanie, wszystko fajnie, ale wgrywając kolejny update chciałem sobie usunąć wszystko z karty żeby postawić nowsy system i nie mieć żadnych zbędnych programów na karcie sd. Niestety format karty z poziomu telefonu jak i poziomu windowsa nic nie daje. Jest informacja o pomyślnym zakończeniu formatowania, ale po ponownym podłączeniu urządzenia dane są w stanie nienaruszonym.

Podejrzewam więc, że robiąc pewnie kopie systemu na karte albo coś podobnego karta została zablokowana i nie można z niej usunąć nic.

Jest jakiś program który z tym sobie poradzi?

Próbowałem przez MiniTool partition ale też nic z tego

Pozdrawiam

Witam zobacz czy na karcie nie ma przełączonego malutkiego suwaka który odpowiada za blokowanie zapisu i usuwania, możesz też spróbować w noki z sire E lub na telefonach z symbianem któreś z powyższych powinno pomóc .

Po angielsku pisze na nim: Lock(zazwyczaj jest po prawej stronie, koloru siwego)

Niestety jest to zwykła karda micro sd SanDisk

Najprawdopodobniej karta jest uszkodzona, miałem to samo i w tym samym telefonie.

Oryginalna karta SD 2GB Adata padła po nagraniu kilku plików muzycznych, danych nie dało się skasować, nadpisać, ani wgrać nowych.

Kupiłem później kingston 8GB SDHC i działa bez problemu już od kilku miesięcy

https://www.sdcard.org/consumers/formatter_3/eula możesz ewentualnie spróbować sformatować z poziomu programu SD Formatter

Niestety w moim przypadku tak samo. Karta nie do ruszenia, totalnie zablokowana

Zakupiłem ADATA 4GB SD HC Class 4 i wszystko działa