Zablokowana kartka w drukarce

Mam problem z drukarka HL-1230, wciagnelo papier i wlaczyl sie alarm ze nie ma papieru. Teraz zablokowana karta zostala w drukarce i nie wiem co zrobic. Prosze o pomoc (wlaczajac ponowne drukwanie wyskakuje komunikat “nie ma papieru”). System operacyjny, Windows 98.

Nic nie rób na siłę,trzeba to zrobić ręcznie.

Poczytaj instrukcję do drukarki powinno pisać co i jak.

nie mam instrukcji

Rzuć okiem tutaj i popracuj jescze trochę: http://brother.pl/main.php?go=instrukcje :wink:

oki_b4300.jpg

jesli to ta

wciagnelo ci kilka kartek i zacieo sie na wałkach? jeśli o to chodzi

to podejrzewam ze trzeba bedzie wyjac kasete z tonerem i jakos dojsc do kartek delikatnie je porozrywac ( w jakim miejscu juz sie znajduja?) pojedynczo i wyciagac od srodka pojedynczo bo wtedy jedynie kartki o siebie beda obcierac a nie o elemnty drukarki

PS mam podobna w budowie i wygladu Konica Minolta PagerPro 1350

milaem juz tak ze mi ze 20kartek wciagnelo bo za daleko wsadzilem na szufladzie

pamietaj zachowuj sie bardzo ostroznie i delikatnie rob wszystko z wyczuciem jak nie dasz rady to serwis albo jakis fachowiec(z prawdziwego zdarzenia

Złączono Posta : 15.08.2006 (Wto) 11:40

sorki nie ta fotka o ta mi chodzilo

brother_hl-1230.jpg

jest to jedna karta tuz pod tonerem, tylko problem jest jeszce w tym ze nie moge wyciagnac tej calej kasetki z tonerem

jak jedna to juz maly problem

podpinaj wszystkie zaczaski i delikatnie proboj wyciagnac to na takich plozach sie porusza

wielkie dzieki, wystarczylo podnisc toner do gory i pociagnac do siebie, kartka praktycznie juz sama wyszla :stuck_out_tongue: