Zablokowana komórka przez operatora

(massaro76) #1

Witam forumowiczów.Mam pewne pytanie.Czy da się coś zrobić z komórką zablokowaną przez operatora?Telefon to LG KU990.

(Zbych ) #2

Może i da się ale jast to nielegalne , operator musiał mieć powód skoro zablokował imei telefonu. Dyskusja w tym temacie nie powinna być kontynuowana.

(massaro76) #3

OK.Komórka nie kradziona,moja była ją zablokowała. :? Ale numer mi wycięła ... :expressionless:

(Zbych ) #4

No to tylko operator może odblokować na prośbe osoby z którą operator zawarł umowe. Inne sposoby, na tym forum nie mogą być opisane, i nie ma to znaczenia czy kradziona, znaleziona czy zaistanaiły w/w przypadek. Pozatym być honorowym człowiekiem i oddaj w "prezencie" swojej byłej ten telefon nawet jak nie jest jej własnością.

(Mackobdg29) #5

jeżeli twoja była nie jest (jak twierdzisz) właścicielką tego telefonu to nie mogła ci go zablokować tylko właściciel może to zrobić czyli dokładniej mówiąc osoba która ten telefon kupiła i podpisała umowę w danej sieci

(Ghosthanys) #6

operator sieci komórkowej na wniosek wlasciciela telefonu może zablokować fona gdy został skradziony ewentualnie zgubiony co w tym przypadku jest wątpliwe

(Darek638) #7

Można zmienić IMEI.

(kijek) #8

Tak, tylko to jest nielegalne.

(Darek638) #9

Zgadza się. Ale możliwość jako taka zawsze istnieje :wink: