Zablokowana komórka przez operatora

Witam forumowiczów.Mam pewne pytanie.Czy da się coś zrobić z komórką zablokowaną przez operatora?Telefon to LG KU990.

Może i da się ale jast to nielegalne , operator musiał mieć powód skoro zablokował imei telefonu. Dyskusja w tym temacie nie powinna być kontynuowana.

OK.Komórka nie kradziona,moja była ją zablokowała. :? Ale numer mi wycięła … :expressionless:

No to tylko operator może odblokować na prośbe osoby z którą operator zawarł umowe. Inne sposoby, na tym forum nie mogą być opisane, i nie ma to znaczenia czy kradziona, znaleziona czy zaistanaiły w/w przypadek. Pozatym być honorowym człowiekiem i oddaj w “prezencie” swojej byłej ten telefon nawet jak nie jest jej własnością.

jeżeli twoja była nie jest (jak twierdzisz) właścicielką tego telefonu to nie mogła ci go zablokować tylko właściciel może to zrobić czyli dokładniej mówiąc osoba która ten telefon kupiła i podpisała umowę w danej sieci

operator sieci komórkowej na wniosek wlasciciela telefonu może zablokować fona gdy został skradziony ewentualnie zgubiony co w tym przypadku jest wątpliwe

Można zmienić IMEI.

Tak, tylko to jest nielegalne.

Zgadza się. Ale możliwość jako taka zawsze istnieje :wink: