Zablokowana strona www

Witam i pozdrawiam wszystkich :wink:
Mam taki maly problem chodzi o to ze chce zresetowac swoj router wi fi i musze zrobic to przez strone (fritz.box) nie mam juz zandego antywirusaa w przegladarce jak i zaporze tez wszystko wylaczylem a nadal wyskakuje ze strona jest nbiebezpieczna i nie moge jej otworzyc;/
Prosze kogos o pomoc, bo bez internetu ciezko w tych czasach .

Jeżeli wyskakuje komunikat, że jest niebezpieczna, oznacza to pewnie, że nie jest szyfrowana. Czyli http zamiast https. Wystarczy, że w tym komunikacie klikniesz więcej i klikniesz kontynuuj, czy zdaje sobie sprawę z zagrożenia itp.

Jaka strona? Router resetuje się najprościej manualnie, spinaczem w otworek reset.

pewnie zresetował ustawienia do podstawowych i musi ustawić wifi czy hasło, a fritzbox pewnie zamiast wpisywać z ręki adres ip ma skrót jako fritz.box jako odnośnik.

@Neokid2000 Fabryczny adres do konfiguracji routera FRITZ!Box to: 192.168.178.1. Jako nazwę użytkownika wpisujesz: admin natomiast jako hasło: ciąg znaków z naklejki na spodzie routera widniejący po słowach „FRITZ!Box password”.

Pozdrawiam!

Próbowałem równie przez ip ale jest to samo

Wlasnie nie mam takiej opcji aby kontynuować

Jeżeli router używa HTTPS i samopodpisanego certyfikatu, to musisz dodać wyjątek w przeglądarce aby taką stronę otworzyć.

Odpowiednia opcja powinna się wyświetlić pod komunikatem ostrzegającym o niezabezpieczonym połączeniu.

daj screenshoota

Ok nie widać tej części po środku całej screena.
tam masz taki napis jeżeli dobrze widzę „dns_probe_finished_…” co tam jest dalej

Ok, czyli nie masz żadnego problemu…
Wejdź w cmd i wpisz ipconfig
Zrób zdjęcie naklejki na routerze (bez hasła)

Masz na tym komputerze intenet? Łączysz się przez kabel czy wifi?


Mam na komputerze internet ( udostępniam z telefonu i nie mam kabla do internetu)

Tutaj patrząc na manual widać, że dla ustawień fabrycznych adres routera to 192.168.178.1, jak podawał

Ty jednak jesteś w podsieci
192.168.43.x (maska 255.255.255.0)
192.168.43.52 z adresem routera 192.168.43.1

Oczywiście przy założeniu, że kiedy próbujesz połączyć się z fritz.box jesteś podpięty do sieci wifi routera lub kablem a nie korzystasz z udostępnionego internetu na telefonie. Wtedy nie istiałaby taka domena i wyskoczyłby ci własnie ten błąd.

Pod coś karta przy wifi się skonfigurowała. Zacznij od wpisania w przeglądarke adresu 192.168.43.1 (musisz być podłączony pod router) jeżeli nie zadziałą w ustawieniach karty sieciowej będziesz musiał z ręki wprowadzić adres np. 192.168.178.2 gdzie dns/router będzie 192.168.178.1 i maska podsieci 255.255.255.0

Ewentualnie znalazłem w manualu awaryjny adres ip (pierwsze coś takiego wiedzę ale jest) jakbyś nie mógł się połączyć

Opening the User Interface with the Emergency IP Address
Overview
The FRITZ!Box has an emergency IP address at which it can always be
reached. The emergency IP address can be useful if you can no longer
access the FRITZ!Box user interface, for instance due to erroneous
configurations.
Information on the Emergency IP Address
• The emergency IP address is: 169.254.1.1
• The emergency IP address cannot be changed.
Requirements
• The computer from which you want to open the user interface
with the emergency IP address must be connected by network
cable to a LAN port of the FRITZ!Box.
• This computer is not connected with the FRITZ!Box via LAN guest
access.
Instructions: Opening the User Interface with the Emergency IP Address

  1. Clear all other connections between your FRITZ!Box and other
    network devices.
  2. If your computer is connected with the FRITZ!Box over wireless
    LAN, clear the wireless connection.
  3. Connect your computer to the “LAN 2” port of the FRITZ!Box
    using a LAN cable.
  4. Restart your computer.
  5. Enter the emergency IP address in the web browser on the
    computer: 169.254.1.1
    Malfunctions
    • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
    • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
    258FRITZ!Box 7530
  6. If the user interface is protected with a password: Enter your
    password.
  7. If the FRITZ!Box user interface is not displayed, you have to
    assign the IP address 169.254.1.2 to the network adapter
    connected with the FRITZ!Box. Instructions from the AVM
    Knowledge Base can be viewed by searching in Google for
    Configuring a network adapter to access the user interface with
    emergency IP address

to bylo bardzo proste, juz wi fi dziala dziekuje bardzo za pomoc;) wesolych swiat!

Święta, święta i po świętach.

wesołych świąt :slight_smile:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.