Zablokowane filmiki

Witam mam taki problem zablokowałem sobie pare filmów hasłem (nie pamietam jaki program) bo usuniecie tego programu filmiki nie działaja wogole nie chca sie właczyc wyskakuje taki blad (Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku. Odtwarzacz może nie obsługiwać tego typu pliku lub kodera-dekodera użytego do skompresowania pliku.) probowałem innych odtwarzaczy wgrywałem kodeki, formatu nic nie pomaga ma ktos moze pomysł na to ???

A pamiętasz, żebyś w ogóle je blokował?

Bo mnie to wygląda na ransomware.

no własnie ten program nie do konca dzialal jak potrzeba tylko zniszczył filmiki

Bez wiedzy jaki to program ciężko będzie cokolwiek zrobić.

nie mam pojecia co to było

Wejdz do działu Bezpieczeństwo, poczytaj co i jak trzeba wstawić. Wstaw i poproś o pomoc.
Czy odzyskasz filmy? Raczej nie. Zaszyfrowałes pliki programem, program usunałeś, nie pamietasz jaki, więc nie ma co ich rozszyfrować. Moze, piszę może w wygenerowanych plikach farbara coś po nim zostało, wpis w rejestrze, usługa a tym samym nazwa która może sie kojarzyć z usunietym programem. Sprawdz pliki temp moze tam coś zostało co ci się z aplikacją skojarzy.
P.S. Nie wiem kiedy program odinstalowałes ale jesli nie dawno to otwórz Podgląd Zdarzeń.
Po lewej rozwiń Dzienniki systemu Windows i kliknij na Aplikacja.
Po prawej kliknij na Filtruj biężący dziennik rozwiń pasek Zalogowano i wybierz okres poszukiwania.
Potem zaznacz Informacje a nastepnie rozwiń Żródła zdarzeń i zaznacz na liście Msinstaller.
Kliknij OK i przegladaj