Zablokowane konto Microsoft

Witam,

mam problem z zablokowanym kontem Microsoft. Kupiony w Niemczech laptop tam używałam.Po powrocie do kraju nie mogę się zalogować do systemu, bo nie wiem o jakie hasło chodzi. Kilkakrotnie wpisywałam hasło na Skypa (mam 2 konta, jedno w Polsce)tego utworzonego w Niemczech, było nieprawidłowe, wpisałam inne, ale mi zablokowano konto.

Pytam- czy ktoś może mi podać sposób na odblokowanie konta. Czytałam na forach różne porady, ale nie będę grzebać w systemie- nie mam o tym pojęcia. System operacyjny to Windows 8. 

 

Próbowałam utworzyć inne konto, ale na 1 komputerze może działać tylko 1 konto, przesłano mi taką informację.

Pomocy! !!

Pozdrawiam- Gina1951

 

Kto CI podał taką informacje? 

Można mieć więcej kont. 

 

Jaki komunikat widnieje jak logujesz się do zablokowanego konta?

  1. Uruchom system w trybie awaryjnym z wierszem poleceń

  2. Wywołaj komendę aktywacji super-admina

    net user administrator /active:yes

  3. Zaloguj się na to konto admina i tam ustal sobie nowe hasło dla swojego konta użytkownika i je zapamiętaj. 

  4. Wyłącz konto super-admina komendą

    net user administrator /active:no

Bardzo dziękuję za odpowiedź.Był taki komunikat> Pani konto zostało zablokowane na skutek kilkukrotnego podania niewłaściwego adresu mail lub złego hasła.

Zły adres odpada, bo zawsze podawałam właściwy i ten sam, ale pewnie pokręciłam hasła. Nie wiedziałam czy do konta do Mirosoft podać hasło do mojego maila, czy drugiego Skypa które mam na laptopie.Innego Skypa mam na komputerze stacjonarnym w domu, drugie konto mam na laptopie i to mi zablokowano.Teraz jestem w Polsce i pewnie stąd to zamieszanie.ą z boję się korzystać z niego. Dzisiaj poproszono mnie o zalogowanie się na Skypa. Próbowałam zalogować się hasłem na Skypa nr.2 z laptopa, ale komunikat> nazwa i hasło nie zostało rozpoznane, więc zalogowałam się na Skypa nr 1(inna nazwa, ale oba na moje nazwisko) i OK. Póki co to mi na razie nie przeszkadza, ale jak wyjadę będę potrzebować do rozmowy z rodziną Skypa nr 2, który zablokowano.Mam legalnego Windowsa , laptop nowy z oprogramowaniem. Wysyłałam o odzyskanie hasła, przysyłali mi 2x kody, które nie działają.

Pozdrawiam serdecznie-Gina 

Aha. Teraz więcej rozumiem z tego problemu. Wydawało mi się, że zablokowałaś sobie system. Skoro problem dotyczy logowania do Skype to moja wcześniejsza porada jest już nieaktualna, bo myślałem, że nie możesz się zalogować do systemu Windows. Oba konta masz zarejestrowane na dwa różne maile. Spróbuj zresetowaćto właściwe. Zwróć uwagę na to czy zablokowane konto było kontem Skype czy Kontem Microsoft.

Napisz do Microsoftu, jakiś miły pan powinien raczej Ci pomóc w odblokowaniu konta. Nie raz się konsultowałem z takim panem i problemy były zawsze rozwiązane. Tylko nwm czy jest w języku polskim. Ja zawsze kontaktowałem w języku angielskim bo na Xbox nie ma polskiego języka pomocy.

Pomoc techniczna w języku polskim jest jak najbardziej dostępna: 801 802 000 lub 22 594 19 99.

Niestety tylko w j. angielskim.Przełączano mnie 3 razy, muzyczka leciała i nie połączono mnie z osobą rozmawiającą po polsku, tylko całą gotówkę mi połknęło. nic z tego! Nie mogę też napisać ze strony  Tech Net Microsoftu, bo trzeba się zalogować jak-gdy konto zablokowane. Próbowałam z innego konta, ale drugiego konta nie rozpoznaje.Spróbuję do innej osoby z tej firmy, może ktoś się zlituje i prześle dalej.

Pozdrawia  smutna Gina.

Skontaktuj się przez czat

Witam,

podaj proszę swój kontakt czatu, albo maila. 

Gina1951

Heh. Chodziło mi o czat microsoft

Czat. O poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Nie mogę skontaktować się przez czat z Microsoftem, bo mam zablokowane konto. Sory, ale chyba źle Pana zrozumiałam, poprosiłam o rozmowę na i dodanie do kontaktów Skypa. 

Pozdrawiam- Gina1951

O.o dziwne. Ja mogłem się z nimi kontaktować bez logowania. Wystarczyło dać jakiś tymczasowy pseudonim. Kontaktowałem się kiedyś w sprawie konta. Dopiero podczas czatu podawałem e-mail o jaki chodzi i chyba pytał o kilka rzeczy jak miejscowość, ale nie pamiętam o co dokładnie pytał. Jutro jak będą otwarte czaty to spróbuje jakiś otworzyć bez podawania hasła i nazwy i podam Ci link do tego czatu.

Dzięki za odpowiedź i  informację.Może z tych porad w końcu coś się wykluje?

Możliwe. Zobaczymy jutro. Poszukam czatu z którego korzystałem. W razie czego umie się pani posługiwać angielskim? Tak pytam

Na stronie Microsoft jest informacja, że jeżeli chcesz skontaktować się z pomocą techniczną ale nie możesz się zalogować to utwórz nowe tymczasowe konto, a w rozmowie podasz tylko nazwę konta o którą się rozchodzi

http://windows.microsoft.com/en-US/windows-live/get-support?selectedproduct=Outlook&selectedissue=Your%20account%20has%20been%20temporarily%20blocked&Mkt=pl-PL&productKey=wolnewmail

Spróbuj się poratować translatorem. Powiedz czy coś ruszyło w tej sprawie czy nie. Jeśli sobie nie poradzisz z wypełnieniem pól napisz na pw pomogę.

Witam wszystkich forumowiczów a szczególnie osoby korespondujące ze mną.

Mój problem zablokowanego konta Microsoft został pozytywnie rozwiązany dzięki wydatnej pomocy Pani Sylwii P.do której przypadkowo zwróciłam się.Bardzo mnie wspierała i przekierowała sprawę do Pomocy technicznej Microsoft Polska.Nawet nie odpuściła kiedy pojawiły się trudności i byłam już zrezygnowana.

 

Najpierw próbowałam dodzwonić się na infolinię, ale nie miałam szczęścia,próbowałam 2x bez skutku. nie połączono mnie z osobą rozmawiającą po polsku. Na przyszłość nie dzwońcie z problemem technicznym w poniedziałek.

Na interwencję Pani Sylwii zadzwonił do mnie Pan Krzysztof W. z Pomocy Technicznej firmy Microsoft Polska i pomógł mi. Wytłumaczył mi kilka rzeczy (był bardzo cierpliwy) i poszerzyłam o kilka pojęć moją bardzo skromną wiedzę                     w zakresie IT.

Potrzebne kontakty znaleźć można na stronie Microsoft.

Korzystając z okazji chciałabym w/w osobom serdecznie podziękować za pomoc!

 

Pogodnych, radosnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych wszystkim forumowiczom życzy-

 

Gina1951