Zablokowane połączenie z internetem

Nie mogę uruchomić żadnej strony, ani firefoxem, ani explorerem. Nie łączą się z internetem takie programy jak Gadu Gadu czy też programy P2P. W tej chwili akurat udało mi się połączyć z internetem. Sam komputer działa jak należy tj. nic się nie przycina, wszystko działa płynnie, tylko ten internet :frowning: Proszę więc o sprawdzenie logów:

combofix: http://wklejto.pl/13159

sillentrunner: http://wklejto.pl/13158

hijackthis: http://wklejto.pl/13160

Logi wyglądają na czyste

Pobierz CCleaner http://www.filehippo.com/download_ccleaner/

przeskanuj nim i wyczyść rejestr.

zrób optymalizacje uruchamiania

http://cybertrash.netarteria.pl/cyber/i … 378.0.html

usuń ręcznie folder C: \Qoobox usuń instalkę Combofix z dysku.

Wyłącz I włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.http://support.microsoft.com/kb/310405/pl

przeskanuj obszar Mój komputer http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html gdy będą wirusy pokaż raport stronę uruchomić przez IE

:slight_smile:

rozumiem , że twój firewall pochodzi od Kaspersky internet security , wydaje mi się , że tu tkwi przyczyna twojego problemu, Być może ustawiłeś tryb aby zapora wszystko blokowała . Sprawdź to, jaki jest tryb włączony jeśli się na tym nie znasz po prostu zmień tryb na inny i sprawdź wtedy jak zachowuje się internet ,programy , jakie są blokowane, dodane do zaufanej listy.Ja nigdy nie posiadałem tej zapory tak więc nie znam się na konfiguracji,funkcjach jednak myślę , że chodzi właśnie o firewall.

Nic nie przestawiałem w Kasperskym, aczkolwiek wiem o co ci chodzi. Kasper stał się nieźle pokręcony. Wersja 2008 była dość intuicyjna w obsłudze, a tu ciężko jest znaleźć niektóre potrzebne opcje. Być może występują one pod inną nazwą, ale nie chcę już o tym myśleć. Jeśli możecie podajcie nazwę jakiegoś dobrego, darmowego firewalla. Zrobię format dysku i będzie po sprawie. Mam jeszcze takie pytanie: czy blokowanie internetu może nastąpić z winy nieuczciwego dostawcy internetowego?

Ps. Nie wykonałem skanowania kasperskym online, bo połączenie znów zostało zerwane. Spróbuję jeszcze raz.

przeskanuj Dr.WEB CureIt! http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … It!+4.44.5

:slight_smile:

Nie mogę pobrać Dr.WEB’a bo pokazuje mi się takie coś: 27083

Internet teraz całkiem się zamulił. Wpisałem w googlach hasło i zauważyłem, że litery wpisują się od tyłu. Podejrzewam, że to wina hakera o imieniu Dominik zamieszkałego w Dobrodzieniu. Pisał kiedyś do mnie na gg i podał kilka informacji o których wiedzą tylko niektórzy. Sprawdziłem w googlach jego numer gg i okazało się, że to jest student informatyki, ponadto znalazłem jego aukcje allegro. Próbowałem go też pobrać z innej strony, z podobnym efektem.

W jakiś sposób udało mi się rozpocząć pobieranie Dr. WEB’a, ale idzie to bardzo powoli.

http://wklejto.pl/13327 usunąłem gada. Mam zrobić coś jeszcze?

skoro to usunąłeś to powinno być OK

:slight_smile:

Ok, zobaczę jak teraz zachowywać się będzie komputer.