Zablokowane porty GG

Witam. Mam problem z uruchomieniem GG w pracy ponieważ zostały zablokowane porty na których ono pracuje :frowning:

Nie mam nawet możliości zainstalowania GG na komputerze poniewaz instalacja została w jakis sposób zablokowana… Są alternatywne programy np jabber, który pracuje na innych portach i z tego co wiem nie laczy sie on bezposrednio z serwerami gg tylko z serwerami jabbera co tłumaczy używanie innych portów. Probowalem go zainstalować i też mi się nie udało… Spróbuje jeszcze przynieść zainstalowanego już jabbera na pendrive i sprawdze czy uda sie go uruchomić ale mam pytanie… Czy są jakieś inne alternatywy?

Z góry dziękuje za odpowiedź :slight_smile:

http://web.gadu-gadu.pl/ przez strone ’

Jakby była taka możliwość to nikomu na tym forum nie zawracał bym głowy :slight_smile: Po wejsciu na strone web gadu wysiwetla sie tylko tło :expressionless: Zapewne ta strona też została zablokowana…

Dodane 17.01.2009 (So) 13:35

Nie wielkie zainteresowanie tematem, więc pozwoliłem sobie odświeżyć… :slight_smile:

Czytałem o tunelowaniu… Czyli przekierowaniu domyślnych portów gg na port 80 na którym działają www i wypuszczenie ich do serwera, na którym są one przekształcane z powrotem na porty, z których których kożysta gg. Co o tym myślicie :slight_smile: ?