Zablokowane porty

(Dejwod4) #1

Witam administrator zablokował wszystkie jakie są programy p2p.mam neta radiowego zewnętrzy IP z proxy. chciałbym jakoś odblokować port programu Bitcomet poprzez tunelowanie lub cos podonego zeby program chodził. Pomocy

(pysiu) #2

zgłoś to do admina :wink:

(Arek F.) #3

Chyba admin blokując te porty miał jakiś powód :twisted:

(Dejwod4) #4

z administraorem rozmawiałem i powiedział ze wszstkie poblokował z powodu nadmiernego sciagania z p2p i wolnego neta. a jak sie zapytałem zeby odblokował bitcometa to powiedział jak ci nieodpowiada to sobie kup neostrade i tyle RAtunku! !!

(Krzysiek21) #5

No to nie lepiej kupic NEO? teraz masz promocje iz nawet za 28 zł na mieisac mozesz miec.Ja bym go olał i ząłozył neo,z p2p czysta przyjemnosc korzystac :smiley:

(Dejwod4) #6

nie mam możliwosci załozenia neostrady

(Dawidmo84) #7

Mój kumpel też ma radiówkę, bo tepsa nie wszędzie może oferować neo :smiley:

(Krzysiek21) #8

No to pozstaje ci niestety tylko zostac.

BTW czemu ci nie chca załozyc neo? brak wolnych portów na cetrali?

Czy za daleko Centrala? .Lub pewnie Analogowa?

(Monczkin) #9

Proponuję niektórym, porady na temat obchodzenia blokad zostawić dla siebie - kosmos :evil:

(Rglodowski) #10

Również jestem jednym z tych co sa w tej niekomfortowej sytuacji i mają poblokowane porty.

U mnie jednak admin twierdzi że to nie jest sprawa zablokowanych portów lecz ograniczeń sprzętowych z ich strony. Czy to możliwe ??? nie bardzo chce mi sie w to wierzyć, Sądze że to poprostu jego wymówka. Co sądzicie ?

(Bolo92) #11

Możliwe...możliwe. Sprzęt mu obciążają ludzie nawiązujący kilkadziesiąt, kilkaset połączeń a jak tak dajmy na 120 ludzi w całej sieci 50 włączy kompa 10 eMule i eMule u każdego utworzy połączeń 200-300 to daje ok. 4000 ogólnie bo wiadomo inni też, przeglądarka gg ;] jakieś pobieranie. I net muli i to pięknie. Ja swojego pytałem czy mógłbym nawiązać 1000 połączeń, a On mi na to jak dasz rade to prosze bardzo.