Zablokowane porty

Witam administrator zablokował wszystkie jakie są programy p2p.mam neta radiowego zewnętrzy IP z proxy. chciałbym jakoś odblokować port programu Bitcomet poprzez tunelowanie lub cos podonego zeby program chodził. Pomocy

zgłoś to do admina :wink:

Chyba admin blokując te porty miał jakiś powód :twisted:

z administraorem rozmawiałem i powiedział ze wszstkie poblokował z powodu nadmiernego sciagania z p2p i wolnego neta. a jak sie zapytałem zeby odblokował bitcometa to powiedział jak ci nieodpowiada to sobie kup neostrade i tyle RAtunku! !!

No to nie lepiej kupic NEO? teraz masz promocje iz nawet za 28 zł na mieisac mozesz miec.Ja bym go olał i ząłozył neo,z p2p czysta przyjemnosc korzystac :smiley:

nie mam możliwosci załozenia neostrady

Mój kumpel też ma radiówkę, bo tepsa nie wszędzie może oferować neo :smiley:

No to pozstaje ci niestety tylko zostac.

BTW czemu ci nie chca załozyc neo? brak wolnych portów na cetrali?

Czy za daleko Centrala? .Lub pewnie Analogowa?

Proponuję niektórym, porady na temat obchodzenia blokad zostawić dla siebie - kosmos :evil:

Również jestem jednym z tych co sa w tej niekomfortowej sytuacji i mają poblokowane porty.

U mnie jednak admin twierdzi że to nie jest sprawa zablokowanych portów lecz ograniczeń sprzętowych z ich strony. Czy to możliwe ??? nie bardzo chce mi sie w to wierzyć, Sądze że to poprostu jego wymówka. Co sądzicie ?

Możliwe…możliwe. Sprzęt mu obciążają ludzie nawiązujący kilkadziesiąt, kilkaset połączeń a jak tak dajmy na 120 ludzi w całej sieci 50 włączy kompa 10 eMule i eMule u każdego utworzy połączeń 200-300 to daje ok. 4000 ogólnie bo wiadomo inni też, przeglądarka gg ;] jakieś pobieranie. I net muli i to pięknie. Ja swojego pytałem czy mógłbym nawiązać 1000 połączeń, a On mi na to jak dasz rade to prosze bardzo.