Zablokowane programy startowe

Witam mam mały problem z Windows Defender, mianowicie zainstalowałem “Hamachi” i wszystko było by ok gdyby Windows Defender pozwalał my sie normalnie uruchomić zamiast tego w trayu pojawia się ikonka “Zablokowane programy startowe” o moge tam ustawić “Uruchom zablokowany program” ale tak musze po karzdym resecie. Czy da sie jakoś ustawić zeby Windows Defender zawsze pozawlał na uruchomienie sie Hamachi. Problemem jest chyba to ze Hamaci dodał swój skrót do folderu “Autostart”, zaden inny program się tam nie dodał i z rzadnym innym nie mam problemu.

Pozdrawiam

mam tak samo z gg :smiley:

Uruchom msconfig i na zakładce Startup (uruchamianie) zaznacz ten program… jak mu tam… “Hamachi” :smiley:

Witam.

Jedna sprawdzona opcja to wyłączyć windows defender, i zainstalować ad aware ,lub jakiś inny program do spyware :confused:

To jest rozwiązanie w stylu - “wylać dziecko razem z kąpielą”. Rozwiązanie to skonfigurować programy w taki sposób aby nie wymagały uprawnień administratora. Nowa wersja GG nie wymaga żadnych zgodności ani praw administratora !!

A jak ktoś chce wywalić dymki to - gpedit.msc-Szablony administracyjne-“Wyłącz wszystkie dymki powiadomień” ustaw na Włączone

Dymków nie chce wyłączać, ani w msconfig nic nie zmienie bo program jest chce sie uruchomić tylko Windows Defender mu na to nie pozawala i za kazdym razem pyta mnie co robić. Morze da mu sie jakos to ustawić ze ten program nie jest “zły”???

A jak wywalić te “dymki” z wersji Vista Home Premium? Polecenie gpedit.msc odpada :frowning:

A ja nie używam GG tylko stefana z interii, przynajmniej nie ma reklam i nie wiesza komputera