Zablokowane przeglądarki www

Witam,

Od jakiegoś czasu gdy połączę sie z Neostradą, to po paru minutach wyszukiwarka przestaje znajdować strony, nie działa ani Mozilla ani Internet Explorer, tylko kręci się kontrolka , że trwa wyszukiwanie, to chyba nie wina internetu, bo gg i Skype chodzi normalnie. Skanowałem na wirusy i szpiegi , nic nie znalazło. Nawet kompa przeinstalowałem. A w ogóle to go muli, a zaczęło się też wtedy co i problemy z przeglądarką. Jakby ktoś mógł mi powiedzieć co z tym zrobić bo moi kumple co mają więcej pojęcia niż ja to też nemo. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

michalko5

No to rzeczywiście masz spory problem, skoro nawet kompa przeinstalowałeś… Wydaje mi się, że albo to jest zła konfiguracja internetu albo jakiś problem ze sprzętem lub modemem. Ciężko znaleźć jakiekolwiek rozwiązanie, pisząc do Ciebie na forum, skoro tego dokładniej zbadać nie możemy. Spróbuj sprawdzić całą konfigurację internetową w komputerze, a także zresetuj modem.

P.S. Jako przeglądarkę polecam Operę. Wygrywa prawie wszystkie testy na przeglądarki i jest bezpieczniejsza niż jej najwięksi konkurenci.

Pozdrawiam.

dzięki wielkie za pomoc, ale to coś chyba z podzespołami, bo mi komp już calkiem siadł, tylko czarny ekran, teraz pisze od kolegi. Pozdrawiam.

W którym momencie to się stało ? Odłącz wszystkie niepotrzebne urządzenia od komputera (karty rozszerzeń, napędy, pozostawiając tylko dysk z systemem) i spróbuj go wystartować. Jaki masz zasilacz (model, marka).