Zablokowane WiFi

Witam,

Pod Windows 7 pojawił się pewien problem. Na laptopie HP ProBook 4510s u mojego szwagra, wyskoczył problem z łącznością z WiFi.

Zdjęcie poniżej obrazuje problem z połączeniem

wifiv.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/193/wifiv.jpg/

Jest na koncie Admina, pełen zasięg sieci, w biosie włączone, w ustawieniach baterii też wszystko gra. Internet działa tylko po kablu. Są zainstalowane najnowsze sterowniki i aktualizacje do W7.

Czy ktoś jest mi wstanie pomóc co mogę z tym zrobić, aby wifi działało prawidłowo ?

Nie masz przypadkiem założonego filtra MAC na routerze lub innej blokady?

Nie, to dzieje się na wszystkich sieciach ;/

a próbowałeś przeinstalować sterowniki do sieciówki ?

Czy aby na pewno jesteś na Adminie :)? W Sevenie istnieje Admin , który jest ukryty, być może uaktywnienie go usunie usterkę.

  1. Uruchom “cmd.exe” jako administrator.

  2. w Cmd wpisz “net user”

  3. następnie wpisz takie polecenie “net user Administrator /active:yes”

Jeżeli wszystko przebiegło poprawnie powinna pojawić się informacja “Polecenie zostało wykonane pomyślnie”, zostanie uaktywnione konto administratora GŁOWNEGO, na który należy się zalogować (hasło nie jest ustawione do tego profilu), sprawdź czy na tym koncie również są zablokowane sieci.

Tak sterowniki są aktualne i w Prawdziwym adminie też jest tak samo ;/

skąd wiesz ze są aktualne bez odwiedzenia strony www producenta karty wifi a na strona producenta laptopa przeważnie są nieaktualne, za problemy z połączeniem przewaznie jest odpowiedzialny soft producenta wiec wywal hp wireless czy jakoś tak i spróbuj zaktualizować sterownik lub odinstalować sterowniki do kartę wifi i ponownie zainstalować

Dokładnie tak zrobiłem. najnowsze stery ze strony broadcast ;/

Przejrzyj:

zezolenie-programom-dostep-sieci-t484963.html#p3056083

zwłaszcza laptop-nagle-nie-widzi-wifi-t483690.html#p3048353 przy czym Ty możesz wzorować się na ustawieniach połączenia po kablu (adresy ip, maski, bramy), żeby skonfigurować je ręcznie dla połączenia bezprzewodowego i sprawdzić jak będzie.

nic to nie dało, w końcu przeinstalowałem windowsa i się odblokowało. Tak czy siak dzięki za pomoc :slight_smile:

Można zamknąć wątek.