Zablokowane wyjścia do internetu

Witam jakiś wirus zablokował mi łączność z internetem nie mam możliwości zainstalowania żadnego antywirusa przy każdej próbie instalacji wyświetla mi że jest błąd dostępu do dysku nie można uruchomić komputera w trybie awaryjnym proszę o pomoc mam zbyt dużo ważnych dla mnie danych abym wszystko formatował pozdrawiam Adi811

No to problem. Zrób kopie danych na nośnikach zewnętrznych i postaw system na nowo, to najproście i najpewniej, ale na przyszłość pamiętaj że antywiry przede wszystkim działają jak szczepionki - mają zabezpieczać przed infekcją, więc instaluje się je na początku a nie dopiero jak są potrzebne. A no i pamiętaj żeby potem przed zgraniem danych na dysk mieć już antywira:)

ale ja miałem antywirusa tylko mi nic nie wykrył acha wirus skasował mi zapore ale teraz jak mam zainfekowany komputer to raczej nie moge zrobić kopi danych bo nie wiem gdzie on siedzi szukałem jakiegos antywira na botowalnej plycie cd ale nie znalazłem może macie jakies pomysły acha na przyszłosc czym najlepiej zrobic backup systemu ?

Pisząc w dziale bezpieczeństwo umieść zawsz log z Combo jak nie możesz to z Deckard’s System Scanner.

bardzo chętnie bym umieścił log ale nie chce mi system uruchomić combo pisze że nie jest poprawną aplikacją systemu

Deckard’s System Scanner też nie?

ok mam gdzie moge wkleic wynik.

link do listingu jest tu. http://wklej.org/id/9ae605a3a8

O9 - Extra button: PartyPoker.com - {B7FE5D70-9AA2-40F1-9C6B-12A255F085E1} - C:\Program Files\PartyGaming\PartyPoker\RunApp.exe (file missing)			

O9 - Extra 'Tools' menuitem: PartyPoker.com - {B7FE5D70-9AA2-40F1-9C6B-12A255F085E1} - C:\Program Files\PartyGaming\PartyPoker\RunApp.exe (file missing)

O20 - Winlogon Notify: rsvpsp32 - C:\WINDOWS\system32\rsvpsp32.dll

usuń wpisy HJT Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

Files to delete:


C:\WINDOWS\system32\rsvpsp32.dll


Registry keys to delete:


HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows nt\currentversion\winlogon\notify\rsvpsp32

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).

Odisntaluj HakerzyNET AntiVirus

Witam sorki za pytanie ale gdzie i czym mam usunąć te wpisy ?

Pobierz The Avenger! !!

witam pobrałem The Avenger ale niestety wirus nie pozwolił mi uruchomić ten program więc postanowiłem zamknąć proces tego wirusa bo inaczej nie dało się usunąć pliku C:\WINDOWS\system32\rsvpsp32.dll i przy próbie zamknięcia procesu komputer się wyłączył reset po zalogowaniu już bez problemu usunąłem ten plik ale najprawdopodobniej wirus zmutował na inną nazwę czy mogę jeszcze raz wkleić listing z nowego skanu a to nowy skan http://www.wklej.org/id/c26f6917d4

C:\Program Files\HakerzyNET AntiVirus dlaczego nie odinstalowałeś?

Pobierz program SDFix

Witam tylko u mnie się nie da wejść do trybu awaryjnego bo mnie do niego nie dopuszcza po paru sekundach ładowania awaryjnego resetuje się i tak w kółko a hakerów odinstalowałem

Dokończyć skanerami online - Skanery do wyboru wybierz jeden i przeskanuj komputer, wynik na forum

Walka do końca, nie format :slight_smile:

tylko żebym wiedział z czym walczę i jak to zlikwidować :smiley:

A gdzie się znajduje w rejestrze klucz który odpowiada za zakładka przy sieci wifi gdzie się wpisuje sieć i login i hasło bo mi znikła ta zakładka z właściwości kart wifi