Zablokowanie gg :|

Zablokowali mi gg. Tak ze moje wiadomości nie dochodzą do nikogo. Podobno taka blokada rwa tylko parę godzin ale u mnie trwa aż 3 dni! Co zrobić?

Chyba nie za piękne oczy, tylko np za spamowanie.

Czekać.

Sęk w tym że nie spamowałam :slight_smile:

Nie było mnie na gadu chyba z trzy dni wchodzę a tu lipa :expressionless:

Oczy jak już to ujęłeś to mam piękne :wink:

Fiesta, do każdego musisz wyjechać z jakimś tekstem, weź troche wyluzuj.

Przecież ile się czyta o tym, że banowani są użytkownicy którzy są niewinni. mysteryoflove , są to niedoskonałości naszej kochanej ekipy od gg:)

pozdr.

Korzystam z sieci gg praktycznie od początku jej istnienia i jakoś nigdy nie zostałem zbanowany.

A może lepiej przyglądnąć się swoim niedoskonałościom i najpierw poczytać:

http://www.gadu-gadu.pl/program-regulamin.html

dziwne używam tez od początku i nigdy nie było problemów :wink:

mysteryoflove poczkeaj i jutro Cię odblokują. Mnie raz zbanowali za to, że wysłaęlm jakeigoś linka koledze. Od teraz nie wysyłam.

Ja korzystam z komputera odkąd go mam i jeszcze mi dysk nie padł. A innym padł :slight_smile:

To fajnie że na Ciebie nie trafiło jeszcze. Akcja z gg też mi sie przytrafiła, chociaż nie spamowałem. Normalnie używałem gg. Bana z tego co wiem, można dostać jak się wyśle 100 wiadomości w minutę i jak się linki rozsyła, chociaż słyszałem że za “Inwigilatora” tez można polecieć. Wiadomości tyle bym nie wysłał w minutę, nawet gdybym chciał, a “Inwigilatora” też nie używam. Więc za co mogłem dostać? Ładnych oczu nie mam - pospolite bardziej. Przeproszę i powiem, że sie myliłem jak mi wyjaśnisz :slight_smile:

EDIT:

Hehe, 2 pierwsze próby wejścia na stronkę z regulaminem gg dały efekt: “Nie znaleziono serwera”. Dopiero za trzecim razem zaskoczyło.

Odblokowali mi gg. Jednak podczas rozmowy wysłałam koleżance link z moja strona. I XXXX znowu zablokowane :[ :evil: :shock:

EDIT

Daruj sobie tutaj takie słownictwo.

Sdar

o też miałem z tym problem, ale nie podejżewałem że to może być ban, czy blokada, wcześniej pisałem dużo wysyłałem linków dużo i w ogóle korzystałem wszystkich funkcji gg 6.1 i nic mi nie zrobili aż do wczoraj :slight_smile: