Zablokowanie internetu osobie postronnej

Witam,

Czy są jakieś sposoby żeby zablokować komuś dostęp do internetu z jedynego komputera w domu. Dokładnie chodzi mi o to aby przy włączonym kompie nie mógł śmigać po necie. :stuck_out_tongue:

________________

Raczej chodzi mi o takie zablokowanie internetu aby nie za bardzo wiedział gdzie jest źródło tej niedogodności oraz o całkowity brak dostępu. Programy typu kontrola rodzicielska umożliwiają zablokowanie wybranych stron.

A internet mam radiowy.

A jeśli spytam czy mogę jakoś zablokować przez konta na komputerze. Administrator i k. z ograniczeniami. Da się do jakoś zrobić?

Najprostsza metoda. Zabrać modem/router (niepotrzebne skreślić) :stuck_out_tongue:

Poza tym pewnie taką funkcję mają jakieś programy typu Internet Security z wbudowaną kontrolą rodzicielską, lub programy typu “Kontrola rodzicielska”.

ukręć kabel od neta zaraz przy wtyczce / utnij kabel / zabierz kabel / jeśli to neostrada to zainstaluj aplikacje dostępową neostrady i po kłopocie:P

Antenę masz do komputera podłączoną bezpośrednio za pomocą karty bezprzewodowej czy poprzez urządzenie pośredniczące (access point)?

Jeśli to pierwsze, jedyny sposób to odłączenie przewodu od komputera. Jeśli to drugie - wystarczy wyłączyć zasilanie access pointa.