Zablokowanie okna przeglądarki na stałe

(Bbpro2) #1

Witam serdecznie,

Od pewnego czasu nie potrafię przeskoczyć pewnego problemu, otóż posiadam aplikację działającą w przeglądarce, z której muszę korzystac non stop i poszukuję rozwiązania ,które umozliwiłoby mi aby okno przeglądarki było cały czas otwarte, cały czas znajdowało się na wierzchu i aby nie było możliwości jego zamknięcia i zmiany rozmiaru. Jaka to miałaby być przeglądarka jest dla mnie bez znaczenia, zależy mi na efekcie. Do tej jpory znalazłem programy, które np. chowały przycisk x zamykający okno ale nie chroniły przed zmianą rozmiaru okna, itp. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

(fobo) #2

Witam

Glass2k - ma mn. funkcję OnTop

Mały, darmowy, nie trzeba instalować

(Bbpro2) #3

Dzięki! Zgadza się, jest niezły ale szukam dalej. Ten program ma większość funkcji ,których potrzebuję ale wolałbym coś co da mi możłiwość otwarcia okna (np przy prawej krawędzi ekranu na ok 1/5 szerokości ekranu) i sprawi, że żadne inne okno nie będzie ani nad tym oknem ani pod tylko obok (najfajniej byłoby gdyby po wciśnięciu przycisku rozszerzającego/zmniejszającego aktywne okno [] pozostałe okna otwierały się w całym obszarze ekranu poza częścią zajmowaną przez okno mojej aplikacji,która ma być otwarta non stop). W programie, który mi podałeś rzeczywiście mogę ustawić moje okno on top ale wtedy pod nim otwierają sie inne okna i ich przyciski x, [] oraz _ są schowane pod spodem i tworzy się bałagan…