Zablokowanie okna przeglądarki na stałe

Witam serdecznie,

Od pewnego czasu nie potrafię przeskoczyć pewnego problemu, otóż posiadam aplikację działającą w przeglądarce, z której muszę korzystac non stop i poszukuję rozwiązania ,które umozliwiłoby mi aby okno przeglądarki było cały czas otwarte, cały czas znajdowało się na wierzchu i aby nie było możliwości jego zamknięcia i zmiany rozmiaru. Jaka to miałaby być przeglądarka jest dla mnie bez znaczenia, zależy mi na efekcie. Do tej jpory znalazłem programy, które np. chowały przycisk x zamykający okno ale nie chroniły przed zmianą rozmiaru okna, itp. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Witam

Glass2k - ma mn. funkcję OnTop

Mały, darmowy, nie trzeba instalować

Dzięki! Zgadza się, jest niezły ale szukam dalej. Ten program ma większość funkcji ,których potrzebuję ale wolałbym coś co da mi możłiwość otwarcia okna (np przy prawej krawędzi ekranu na ok 1/5 szerokości ekranu) i sprawi, że żadne inne okno nie będzie ani nad tym oknem ani pod tylko obok (najfajniej byłoby gdyby po wciśnięciu przycisku rozszerzającego/zmniejszającego aktywne okno [] pozostałe okna otwierały się w całym obszarze ekranu poza częścią zajmowaną przez okno mojej aplikacji,która ma być otwarta non stop). W programie, który mi podałeś rzeczywiście mogę ustawić moje okno on top ale wtedy pod nim otwierają sie inne okna i ich przyciski x, [] oraz _ są schowane pod spodem i tworzy się bałagan…