Zablokowanie Paska Zadań

Witam.

Problem zaczął się od kiedy kupiłem internet stacjonarny w Orange. Mój stary komputer działał wolno ale działał. Od kiedy zainstalowałem tam Orange zaczęły dziać się tam dziwne rzeczy… Mulił mi komputer a co najważniejsze poblokował ANTY WIRUSY! !!

2 antyvirusy to to samo co dwa wielkie wirusy :slight_smile:

Nigdy nie instaluj dwóch antywirów naraz bo każdy w drugim może wykrywać wirusy, co do systemu to też przemilczę, SP1 ?

Mamy już SP2 i nawet SP3 warto zainstalować mimo wszystko :slight_smile:

Proponował bym w trybie awaryjnym usunąć soft od Orange i oba antywirusy, ewentualnie jeden zostaw ale usuń i wgraj innego i zrób skana i wyczyść z syfów.

Zainstaluj Service Packi i napisz :slight_smile:

O znowu mi się zawiesił pasek… Co to ten soft? Zainstaluję niebawem i mam jednego Avasta.

nioch123 , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Zainstaluj SP3 bo dla SP2 już się kończy, albo skończyło, wsparcie i Microsoft będzie łatał dziury tylko dla SP3.

2 antywirusy to zabójstwo dla systemu, wyjątkiem jest GData, która posiada 2 silniki antywirusowe ale współpracujące ze sobą.

Soft to program, czyli Ardziej owi chodzi o usunięcie w trybie awaryjnym programu od Orange.

A potem na czym mam mieć neta? Bo jak usunę Orange to nie bd miał neta. Już się zabieram za instalowanie SP2. A i jak włączam windows nie mam wyboru pomiędzy Windows Normalne Uruchomienie a uruchomienie w trybie awaryjnym. Spróbuję jeszcze programu Taskbar Repair. Mam 1 anty wirka

Dodane 12.08.2010 (Cz) 12:41

Zainstalowałem SP2. Mam pirata więc nie wziąłem na Aktualizacje… Poinstalowałem resztę sterowników wymagających SP2 jakaś tam lepsza ochrona jest… :smiley: czekamy na rezultaty. Jak coś odezwę się i usuniemy softa na Awaryjnym.

Dodane 12.08.2010 (Cz) 15:24

Nic nie widać. Dla pewności odinstalowałem aplikację Orange jak radził kolo. Łączę samym połączeniem… Być może bd dobrze.

Dodane 12.08.2010 (Cz) 17:12

Widać ,że jest ok.