Zablokowanie użytkownika a inny komunikator

Powiem szczerze, że nie wiem do którego działu mam przypisać moje pytanie i jak konkretnie nazwać temat bo o to się pewnie Admin czy inny Mod przyczepi. Ale do rzeczy… Mam takie pytanie odnośnie sieci/komuniaktora GG. Czy jeżeli zablokuje użytkownika na komunikatorze GG zainstalowanym na komputerze (użytkownik będzie zablokowany własnie na gg) a odpale na tym samym kompie np. AQQ to czy przy wyłączeniu AQQ (na nim użytkownik który został zbanowany na GG nie będzie zabolowany) to czy przy wyłączeniu AQQ użytkownik, który dostał bana będzie odblokowany czy zablokowany dalej? Pytanie także dotyczy się GG zainstalowanego na komórce, więc analogocznie ta sama sytuacja. Jeżeli bedzie zablokowany na GG na kompie a odpale GG w fonie, na którym nie będzie zablokowany to jaki będzie ten użytkownik u mnie widział status? Wiem, że bardzo pokręcone ale mam nadzieje, że będziecie wiedzeli o co mi chidzi. Opisałem najjaśniej jak mogłem.

Jeżeli zablokuje się użytkownika na Gadu-Gadu a później włączy się komunikator w telefonie lub tak jak wyżej napisane np AQQ to ten użytkownik nie będzie zablokowany. Ale żeby tak było, aby był dalej zablokowany, to po zablokowaniu użytkownika wystarczy Eksportować listę kontaktów na serwer gadu. Jak tak się zrobi to obojętnie na jakim komunikatorze będzie ta osoba zablokowana. Mam nadzieje, że jakoś to obrazowo opisałem:). Pozdrawiam serdecznie:)

Pewnie, że obrazowo. Dziękuje bardzo. Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem. Jeszcze jedno pytanie. Czy jeżeli włącze telefon i ten użytkownik będzie ODBLOKOWANY a przykładowo go nie będzie na GG i zablokuje go z poziomu telefonu to czy użytkownik ban będzie dalej widział? W końcu zalogowałem się na GG a użytkownik był odblokowany. Nie mam potrzeby exportownania listy na serwer.