Zablokowany dostęp do Interia.pl?

Coś blokuje mi całkowicie dostęp do stron i podstron portalu Interia.pl ! Nie wiem co ? (jestem użytkownikiem raczej zaawansowanym, ale nie wiem dlaczego tak się dzieje, zdarzyło sie mi to pierwszy raz, a korzystam z internetu i komputera już kilka lat) ?

Używam antywirusa Avast 4.7 HE (aktualny), skanerów on-line, Ad-Aware SE Personal, Spybot - Search & Destroy itp. (nie posiadam firewalla) ! Inne strony chodzą OK ! Tylko Interia totalnie zablokowana - nie otwierają się jej strony: główna, blogi, poczta e-mail itd. wszystko !

System skanowany regularnie, komputer czyszczony CCleanerem !

Używam przegladarek internetowych: Firefox 2.0; Oprea 9.02; rzadko IE (na potrzeby skanerów on-line) !

Strony Interii nie otwierają się mi w żadnej przeglądarce od piątku 08.12.2006 r. nawet po dodaniu do zaufanych witryn (wcześniej działały normalnie). Raczej nie wydarzyło się nic co by mogło je blokować !

Reszta wszystko chodzi OK - żadnych innych problemów nie ma !

Sieć LAN, używam w domu Routera D-link do rozdzielenia internetu (na kilka komputerów tzn. stacjonarny i laptop - radiowo) ! Wcześniej / do tej pory wszystko było OK i wszystko ładnie śmigało ! Teraz też wszystko śmiga oprócz stron Interii !?

Proszę o pomoc ! Nie wiem o co chodzi ?


… ale poczta e-mail z serwera poczta.fm (poczta.interia.pl) przez Outlook Express pobiera się i wysyła !!

Jak wpiszę adres strony np. http://www.interia.pl w przeglądarkę i potwierdzę to na pasku stanu mam: Oczekiwanie na http://www.interia.pl na zakładce/karcie Wczytywanie … ale niestety strony nie otwiera (szuka/wczytuje długo, ale ZERO postępu 0 B) !

Ostatecznie komunikat jest taki:


Czy może to być wina serwera LAN ? (nie kontaktowałem się jeszcze w tej sprawie z nikim z sieci ani z Adminem)

Log czysty.

Czy od dawna występuje problem ??

Jakiej używasz przeglądarki internetowej?

Spróbuj dodać interię do zaufanych witryn i sprawdź jak wtedy będzie.

To była WINA (BŁĄD) Serwera LAN ! Admini dali ciała (na całej długości lini frontu) !