Zablokowany dostęp do tylko jednej strony?

Witam od dwóch dni mam pewien problem. Otóż pomimo dostępu do sieci nie mogę połączyć się ze stroną www.sosnowiczanie.net oraz pocztą należącą do tego serwisu. Problem jest o tyle uciążliwy, że jestem jednym z dziennikarzy piszących w tym serwisie w związku z czym nie mogę wykonywać swojej pracy.

Strona funkcjonuje normalnie ponieważ wiem, że znajomi mogą się z nią połączyć. Co ciekawe problem ten dotyczy chyba wszystkich adresów ip z których kiedykolwiek logowałem się na tę stronę, ponieważ dzisiaj gdy chciałem dodać artykuł z sieci uczelni na której studiuję również pojawił się komunikat o przekroczeniu czasu połączenia. Natomiast gdy łączę się z serwisem przez darmowe bramki proxy, to bez problemu mogę wejść na stronę. Co może być tego przyczyną?

 

Próbowałem już zrestartować router, wyłączyć firewalla, antywirusa ale nic mi to nie pomogło. Nadal nie mogę wejść na tę stronę z żadnego komputera ani smartphona, który mam w domu. Czy możliwe, że administratora zablokował dostęp do strony dla wszystkich adresów ip, z których się kiedykolwiek logowałem? Jeśli tak, to czy jednym rozwiązaniem jest wystąpienie z prośbą do dostawcy mojej sieci o zmianę adresu ip? Pozdrawiam i z góry dziękuję za okazaną pomoc.

IP nie ma sensu zmieniać, jeśli administrator zablokował wszystkie twoje IP, to był tego jakiś powód, zapytaj jaki i to on powinien rozwiązać problem, jeśli połączenia od Ciebie do serwisu są blokowane. Sprawdź czy możesz w ogóle pingować adres IP serwer, na którym stoi strona. IP sprawdzisz poleceniem host lub nslookup. Z tego co widzę domena zarejestrowana jest w OVH, prawdopodobnie stoi tam też serwer, jeśli nie macie człowieka, który tym zarządza, to zgłoście problem do pomocy technicznej dostawcy serwera.