Zablokowany laptop z systemem Windows7

Witajcie kochani.Nie mogę odpalić internetu w laptopie Toshiba.Problem powstał po kilkukrotnym braku prądu.Po włączeniu pozwoliłam lapkowi na załadowanie plików.Gdy już się zalogował i chciałam włączyć internet nie dało się .W prawym dolnym rogu ,na pasku pojawiła się kłódka i taki komunikat

Cytat Nie można nawiązać połączenia z usługą systemu Windows. System Windows nie może połączyć z Usługą powiadomienia o zdarzeniach systemowych.Uniemożliwia to logowanie się do systemu zwykłym użytkownikom.Jako użytkownik administracyjny możesz przejrzeć szczegółowe informacje o przyczynie braku odpowiedzi. I teraz zaczęły się schody bo nie wiem co i jak.Już kilkakrotnie ratowaliście mnie więc liczę na Was i tym razem. Wdzięczna będę za wszelką pomoc.

1 polubienie

Podczas startu systemu przytrzymaj klawisz f8 i wybierz - ostatnia znana dobra konfiguracja. Być może uda się uruchomić system. Jeżeli nie trzebaby próbować naprawić system przez tryb awaryjny.

Niestety nie zadziałało.Ròwniež awaryjny ani naprawa systemu nic nie dała.Z panelu sterowania nie rozumiem zwrotòw i nie zrobiłam tam nic,by bardziej nie namieszać.