Zablokowany laptop z systemem Windows7


(Evcia11) #1

Witajcie kochani.Nie mogę odpalić internetu w laptopie Toshiba.Problem powstał po kilkukrotnym braku prądu.Po włączeniu pozwoliłam lapkowi na załadowanie plików.Gdy już się zalogował i chciałam włączyć internet nie dało się .W prawym dolnym rogu ,na pasku pojawiła się kłódka i taki komunikat

Cytat Nie można nawiązać połączenia z usługą systemu Windows. System Windows nie może połączyć z Usługą powiadomienia o zdarzeniach systemowych.Uniemożliwia to logowanie się do systemu zwykłym użytkownikom.Jako użytkownik administracyjny możesz przejrzeć szczegółowe informacje o przyczynie braku odpowiedzi. I teraz zaczęły się schody bo nie wiem co i jak.Już kilkakrotnie ratowaliście mnie więc liczę na Was i tym razem. Wdzięczna będę za wszelką pomoc.


(thommy181) #2

Podczas startu systemu przytrzymaj klawisz f8 i wybierz - ostatnia znana dobra konfiguracja. Być może uda się uruchomić system. Jeżeli nie trzebaby próbować naprawić system przez tryb awaryjny.


(Evcia11) #3

Niestety nie zadziałało.Ròwniež awaryjny ani naprawa systemu nic nie dała.Z panelu sterowania nie rozumiem zwrotòw i nie zrobiłam tam nic,by bardziej nie namieszać.