Zablokowany messenger na telefonie

zień dobry,
czy zdarzyło się komuś że zablokowano mu dostęp do konta na messengerze bez FB?
Jeżeli tak to czy blokada na Messengera jest tymczasowa czy może się zdarzyć, że już nie odzyskam konta?
Jeżeli ktoś miał taki przypadek to ile to trwało?
Po logowaniu na messengera bez FB przy użyciu numeru telefonu wyświetlił mi się komunikat: “Wygląda na to, że próbowałeś(aś) zbyt często używać tej funkcji. Zablokowano Ci możliwość korzystania z niej.”
Mam dwa konto, ale jedno z nich mi zablokowano. Korzystam tylko z tego jednego, które mi zablokowano. To drugie usunąłem.

Na PC masz to samo?
Jeśli nie, spróbuj wejść na PC lub na przeglądarce ogólnie w ustawienia bezpieczeństwa, i poszukać ew. zablokowanego urządzenia na liście, i być może uda się go autoryzować, albo podjąć inne akcje.

na PC jest to samo. Jest napisane, że konto z ograniczeniami

Poszukaj tej frazy komunikatu w Google:
https://www.google.com/search?q=Wygląda+na+to%2C+że+próbowałeś(aś)+zbyt+często+używać+tej+funkcji.+Zablokowano+Ci+możliwość+korzystania+z+niej&oq=Wygląda+na+to%2C+że+próbowałeś(aś)+zbyt+często+używać+tej+funkcji.+Zablokowano+Ci+możliwość+korzystania+z+niej&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Wygląda na to, że to zdarza się, gdy kilka razy nie powiedzie się autoryzacja, np. wysyłanym kodem.

Spróbuj może zresetować hasło.

Tutaj jest też kilka dodatkowych rozwiązań: