Zablokowany plug-in w Comodo, crash przeglądarki

Witam

Wczoraj zainstalowałam firewalla Comodo, ponieważ skończyła mi się darmowa licencja na ZoneAlarma. Niestety przez przypadek zablokowałam (z zapamiętaj ustawienie) plugin Firefoxa i przy wejściu na YT przeglądarka się wiesza. Można to jakoś naprawić? Przeszukałam listę blokowanych programów, usunęłam Firefoxa ale to nie pomogło :frowning:

Pytanie tylko o jaki plugin chodzi? Jeśli miałby to być Flash Player, to odszukaj w Comodo i usuń z blokowanych plik C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash\NPSWF32.dll.

Nie znalazłam w blokowanych takiego programu. Może źle szukam? :confused: Problem jeszcze w tym, że na Operze flash działa.

Przejdź do Defense+ -> Pokaż zdarzenia Defense+ -> kliknij przycisk Więcej.

W dzienniku Zdarzenia Defense+ powinnaś w rubryce Cel znaleźć te problematyczny blokowany plik.

Podejrzewam, że to może być C:\Program Files\Mozilla Firefox\ plugin-container.exe (jeśli Fx jest gdzie indziej zainstalowany, to ścieżka oczywiście będzie odpowiednio się różnić).

Znalazłam dokładnie ten plik jest zablokowany z opcją zapamiętaj. Tylko co zrobić żeby to cofnąć?

Defense+ -> Zasady bezpieczeństwa komputera -> zakładka o tej samej nazwie -> znajdź ten plik i edytuj zasadę na Zaufana aplikacja.

I tu jest drobny problem, nie ma go tam. Sprawdzałam kilka razy. Może by tak przywrócić domyślne (początkowe) ustawienia? Tzn skasować preferencje? Nie mam już pomysłów.

Gdzieś to musi być. Sprawdzałaś na karcie Blocked Files? Oprócz tego zerknąłbym do Defense+ -> Unrecognized FIles.