Zablokowany telefon na androidzie

Miałem ustawiony wzór zabezpieczający telefon, 6 razy źle narysowałem wzór i zablokowało mi telefon. Teraz by go odblokować muszę podać konto Google i hasło z tym że nie wiem jakie konto było wpisane na tym telefonie. Da radę jakoś uruchomić telefon ? Telefon jest mało warty ale mam tam kontakty ważne. Telefon to HTC wildfire s a510e

To ile masz kont google?

Kilka, do każdego telefonu co miałem zakładałem konto. A ten telefon jest już dość stary i nie pamiętam jakie tam było wpisane. Parę dni temu padł mi wyświetlacz i do tego HTC przełożyłem kartę z tym, że go zablokowałem. Da radę jakoś to zresetować?

Wyjmij kartę przełóż do innego telefonu i po ptokach !z opisu wnioskuję że wszystko było na karcie sim

Kontakty powinny być na koncie google a co do odblokowania to są 3 sposoby:
-przez konto google
-hard reset wtedy tracisz wszystkie dane ale masz odblokowany telefon
-przez abd po wcześniejszym włączeniu debugowania usb.

Dużo kontaktów miałem na telefonie, bo w telefonie można tworzyć dłuższe opisy.

Czyli szukać jakieś aplikacji do HTC aby kontakty wyciągnąć?
Jak zrobić hard reset?

Jak były w telefonie, to istnieje szansa, że są na koncie Google:
https://contacts.google.com

Ale nie wiem jakie konto google tam wpisałem. Przez podpięcie USB z pc wyciągnę te kontakty? Jak zrobić hard reset?

Masz ich 40k?

Wklepanie kilku kont i haseł to kwestia kilku minut. A na pewno mniej niż oczekiwanie na odpowiedź tutaj.

1 polubienie

Kilka mam, konta zakładałem wyłącznie aby dostęp do sklepu mieć, także nie pamiętam nazwy ani hasła. Poza tym jakbym nawet wiedział nazwę i hasło to w telefonie powinien być internet włączony aby móc się zalogować a nie był włączony.

Ściągnąłem ADB na PC aby skasować wzór, lecz nie wykrywa urządzenia. Pewnie debugowanie po USB nie jest włączone. Na PC w urządzeniach pokazuje mi urządzenie android phone, lecz htc syc też nie łączy.

Ma ktoś jakiś pomysł?