Zablokowany z powodu rozszczeń film na youtube

Witam
Poszukuje sposobu na uzyskania jakichkolwiek informacji na temat pewnego filmu na youtube.
Link do filmu

https://www.youtube.com/watch?v=HyzJsfNkogI&t=0s

Problem w tym, że film został zablokowany/usunięty w okolicach grudnia 2014.
Jest to nagranie live z koncertu.
Zależy mi na tym ponieważ kupione oryginalne nagranie DVD wydane w 2015 jest nie pełne oraz złej jakości dźwiękowej (bardzo cicho)- niestety około 100zł zmarnowane. Nagranie które udało mi się znaleźć w internecie również jest tej samej słabej jakości (emitowane przez tvp2).

Moje pytanie więc jest takie: Czy na podstawie wstawionego przeze mnie linku do filmu można wyciągnąć jakiekolwiek informacje np. poprzez zbadanie elementu bądź jakąś zewnętrzną stronę o np. nicku użytkownika który dodał film? Bo na obejście zablokowania nie ma pewnie co liczyć (film już pewnie jest usunięty).

(jakby nie ten dział to proszę o przeniesienie)
 

Nic się nie dowiesz - ani kto uploadował filmik ani czy można go gdzieś znaleźć po informacji zasłoniętej na YT. 

PS: To to ? -> 

 

 

 

Oryginalną płytę możesz wylicytować w ramach WOŚP http://aukcje.wosp.org.pl/dvd-z-przystanku-woodstock-2013-gooral-mazowsze-i4025133

Cena póki co to 33zł, ale po sklepach internetowych można kupić taniej. Nagrania od youtube już nie odzyskasz i wątpię, aby było lepszej jakości niż oryginalne DVD.

Pocolog: Oryginalna płytę mam zakupioną (kupiona 2 lata temu za około 100zł), jednak problem w tym, że jest po 1 nie po kolei (wg wersji live z koncertu), po 2 niepełny koncert (ucięty o jakieś 30 minut), po 3 niestety jakość dźwięku pozostawia “trochę” do życzenia (ktoś za bardzo przyfantazjował podczas masteringu).
lordjahu: to jest niestety wersja taka sama jak na wydaniu DVD (tylko dodane logo tvp2)- mam ją (tamta była z logo “kręciołatv” albo “owsiaknet” w prawym górnym rogu).

Czy jest jakaś szansa na odczytanie autora usuniętego filmu?

“Naucymy konia pływać…”

Nie ma lepszej wersji w necie niż tej od lordjahu.

Chyba, że tu 13 funtów, ale nie sprawdzę https://www.discogs.com/Gooral-Feat-Mazowsze-Przystanek-Woodstock-2013/release/7933659

 

tak jak koledzy wyżej piszą nie da rady, jeśli został usunięty to już na stałe i nic się nie da z tym zrobić