Zabrane miejsce na dysku przez defragmentacje

witam postanowiłem zrobić defragmentacje dysku i zabrało mi miejsce na dysku jak je odzyskac ?

To Pa…

nikt nawet nie umie pomóc

W anatomie problemu z poprzedniego wątku nie zagłębiam się, ale może wystarczy tylko użyć systemowego oczyszczenia dysku, pokasować stare punkty przywracania systemu czy użyć programów typu odkurzacz, ccleaner do zbiorczego oczyszczania dysku ze zbędnych plików.

Pojemność dysku?

Wolne miejsce przed defragmentacją?

Wolne miejsce po defragmentacji?

I to co napisał @Longhorn2009

Plus stan dysku,wirusy,ustawienia systemowe, programy i inne.

już znalazłem rozwiązanie wystarczy wejść w ten komputer prawym przyciskiem właściwości i po lewej stronie klikamy ochrona systemu pojawi sie takie małe okienko i każą nam wybrać dyski w moim przypadku to będzie dysk C i klikamy konfiguruj pojawi się kolejne okienko i mamy na dole przycisk usuń i to klikamy wyskoczy nam informacja i klikamy kontynuuj i gotowe moje 8GB zostało przywrócone !!

Czyli usunąłeś wszystkie punkty przywracania systemu. Punkty będą tworzyć się nadal jeśli przywracania nie wyłączyłeś lub przynajmniej nie ograniczyłeś ilości rezerwowanego miejsca. Punkty mogą się przydać na wypadek awarii.
W każdym razie związek z utratą miejsca po defragmentacji zerowy.

jak będe miał jakieś poważne problemy z komputerem to zrobie formata i zainstaluje system windows 10 od nowa bo nie ma co się bawić jak i tak będzie system zniszczony w takim razie dziękuje za spróbowaniu w pomocy i za rady

Dalsza dyskusja:

PS. Na przyszłość: nie twórz dwóch tematów o tym samym.

1 polubienie