Zabronienie udostępniania filmików z YouTube na stronach


(Einsteinps) #1

Witam.

Prowadzę własny kanał na YouTube, nie chcę aby moje filmiki były umieszczanie na innych stronach, chcę aby można je było oglądać jedynie na stronie YouTube. Przeglądając takie serwisy jak http://www.hiciory.com czy http://www.milanos.pl często po uruchomieniu jakiegoś filmu jest wyświetlany komunikat: "Użytkownik nie zezwolił na umieszczanie filmów na innych stronach. Obejrzyj go na YouTube". Po kliknięciu w ten napis otwiera sie strona YouTube z tym filmem. Jak takie coś ustawić?


(Copycona) #2

https://support.google.com/youtube/bin/ … swer=74648


(scripter1) #3

Po 1to z webmasteringiem to twoje pytanie nie ma zbyt wiele wspólnego.

A po drugie wystarczyło zajrzeć do pomocy: http://support.google.com/youtube/bin/a … swer=74648


(Agatonster) #4

stefan86 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Einsteinps) #5

177 , scripter1 przed założeniem tego tematu najpierw szukałem w pomocy YouTuba, zmalałem dokładnie ten link co obaj wkleiliście, niestety ale całkowicie zmienili zarządzanie filmami i treść z tego linka jest nieaktualna.

Agaton , temat poprawiony.


(Copycona) #6

Otwierasz Video Manager przy wybranym filmie klikasz Edit, zakładka Advanced Settings, opcja Enable Embedding (odznaczasz), potwierdzasz Save Changes. Wydawało by się, że to to. I faktycznie po kliknięciu Embed na stronie filmu wyświetla Embedding disabled by request i nie chce podać kodu, lecz z wcześniej skopiowanego kodu, lub utworzonego ‘ręcznie’ jednak działa. o.o