Zabronienie udostępniania filmików z YouTube na stronach

Witam.

Prowadzę własny kanał na YouTube, nie chcę aby moje filmiki były umieszczanie na innych stronach, chcę aby można je było oglądać jedynie na stronie YouTube. Przeglądając takie serwisy jak http://www.hiciory.com czy http://www.milanos.pl często po uruchomieniu jakiegoś filmu jest wyświetlany komunikat: “Użytkownik nie zezwolił na umieszczanie filmów na innych stronach. Obejrzyj go na YouTube”. Po kliknięciu w ten napis otwiera sie strona YouTube z tym filmem. Jak takie coś ustawić?

https://support.google.com/youtube/bin/ … swer=74648

Po 1to z webmasteringiem to twoje pytanie nie ma zbyt wiele wspólnego.

A po drugie wystarczyło zajrzeć do pomocy: http://support.google.com/youtube/bin/a … swer=74648

stefan86 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

177 , scripter1 przed założeniem tego tematu najpierw szukałem w pomocy YouTuba, zmalałem dokładnie ten link co obaj wkleiliście, niestety ale całkowicie zmienili zarządzanie filmami i treść z tego linka jest nieaktualna.

Agaton , temat poprawiony.

Otwierasz Video Manager przy wybranym filmie klikasz Edit, zakładka Advanced Settings, opcja Enable Embedding (odznaczasz), potwierdzasz Save Changes. Wydawało by się, że to to. I faktycznie po kliknięciu Embed na stronie filmu wyświetla Embedding disabled by request i nie chce podać kodu, lecz z wcześniej skopiowanego kodu, lub utworzonego ‘ręcznie’ jednak działa. o.o