Zabrzpieczenia strony. Jak?

Witajcie!

Proszę o pomoc w zabezpieczaniu. Chcę utworzyć stronkę- portfolio, a właściwie coś na kształt multimedialnego C.V. Wejście do strony będzie zabezpieczone hasłem, adres @ odpowiednio zamaskowany, ale o czym jeszcze powinnam pomyśleć chcąc na stronce wyświetlić informacje o sobie (dane osobowe, wykształcenie, dośw. zawodowe, umiejętności itp.). Owszem będzie ta stronka do wglądu, z tym że osób tam do niej skierowanych bezpośrednio przez mnie. Czy jest możliwe aby uzyskać taki efekt? Jak to wykonać, a raczej o czym pamiętać przy tworzeniu?

Wszystkie sugestie mile widziane- dziękuję! :slight_smile:

Pozdr.-St.Pokrzywa.

W jakim to celu po zabezpieczeniu kontentu strony, chcesz jeszcze maskować email, biorąc pod uwagę, że będą tam tylko miały dostęp osoby znające hasło? Jedyne co mogę zasugerować jak już dostęp jest do zawartości strony jest na hasło, to nie robić czegoś co spotkałem na kilku stronach. Mianowicie czasem w celu podbicia strony w wyszukiwarce daje się robotowi (user-agent przedstawiający się jako spider wyszukiwarki internetowej) hasło nie jako a priori, aby ten zindeksował stronę co daje jej możliwość znalezienia się wyżej w wynikach. Zatem umożliwia to każdemu kto się tak zidentyfikuje przeglądanie strony. Nie mniej wątpię, że będziesz chciał mieć swoją stronę wysoko (i to że przez przypadek to zaimplementujesz ;p) w wynikach biorąc, że C.V. są kierowane głównie do pracodawców, czy osób które ty tam skierujesz.