Zaburzenia transferu Neo1Mb wynikające z używania cFosSpeed


(Janbofan) #1

Witam. Zainstalowałem CfosSpeed, bo fajnie rozwiązuje problem działania przeglądarki podczas, gdy zasysam gigabajty FlashGetem. No i działało fajnie do dzisiaj.

Cały czas FlashGet szedł na maxa. A dzisiaj parę minut na maxa, parę na 2/3 łącza. I na pewno nic innego nie korzysta z netu, bo sumaryczny transfer pokazywany przez CfosSpeed jest mniej więcej równy, jak FlashGetowski.

Co może być powodem tych zaburzeń? Kiedy wyłączę modelowanie ruchu przez CfosSpeed, FlashGet działa cały czas na maxa. Jednak funkcja priorytetów mi się przydaje i wolałbym, żeby CfosSpeed działał dobrze :frowning:

PS: Dobre to to do przekazywania Neo 1Mbps jednemu laptopowi z wbudowaną kartą Intela?

http://extreme-pc.pl/?n=PENTAGRAM+CERBERUS+ADSL+WiFi+80211g+Lite+Neostrada&module=produkt&id=49238


(squeet) #2

Proszę zapoznać się z treścią poniższych tematów i zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy


(system) #3

Wiesz, cFosSpeed to taki program, który pozwala Ci np.grać, sciągająć coś i nie psuć sobie przy tym pingu,przeglądać internet podczas ściągania . Ja używałem go 1 dzień i usunąłem go bo zamulał ściągania :lol: . Jeżeli chcesz korzystaj z niego dalej, ale do ściągania polecam sieć P2m :wink:

Do tego routera polecam http://www.allegro.pl/item243316809_nowy_d_link_di_624_router_wi_fi_lepszy_od_di_524.html tylko nie pamiętam czy chodzi z neostradą. Poczytaj i sprawdź.

Jeżeli juz Cerberus to http://www.allegro.pl/item242510896__router_pentagram_cerberus_neostrada_gw_5_lat_.html.