Zachowanie nr. konta w Mbank'u?

Witam!

Chciałbym sobie założyć konto w MBanku, mam 14lat jak założę konto to będę miał swój nr. konta a czy jak będę miał 18lat to ten sam numer będę mógł zachować czy przydzielą mi drugi? Proszę o konkretne odpowiedzi!

Dziękuję z góry!

Pozdrawiam Neon1992

Probonuję zadzwonić pod 0801 362 265 i zapytać.

Mając 14 lat możesz mieć chyba tylko izzykonto które ma ograniczoną funkcjonalność (chyba, nie wiem na 100%, bo jak miałem 14 lat to mało kto słyszał w Polsce o internecie, o mbanku nie wspominając :slight_smile: ) Po 18-tym roku życia możesz mieć normalne ekonto, ale czy to się wiąże ze zmianą numeru konta to nie wiem. Zadzwoń na mLinię i zapytaj

Faral : wiesz jak ja miałem 14 też nikt nie słyszał za bardzo o bankach internetowych…

Neon1992 : jak będziesz miał 18 lat to będziesz pełnoletni… i albo zakładasz nowe konto albo zostajesz przy obecnym co za filozofia ? patrzyłeś na stronie mbanku ? na pewno nie… tam wszystko pisze,

Ja swoje konto zakładałem jak miałem 17 lat, czyli pełnoletni nie byłem, a numer konta mam nadal taki sam. Konto nadal nazywa sie izzy :stuck_out_tongue:

Dlatego, że Izzy jest pewną usługą, różniącą się od innych ofert w mBanku skierowaną do ludzi młodych. Konto Izzy również mogą zakładać osoby pełnoletnie w przeciwieństwie do eKonto czy eMax, gdzie niezbędnym warunkiem jest ukończenie 18 lat :slight_smile: