Zachowanie ustawień sieci- radiówka

Otóż mam taki problem, zawsze po formacie albo awarii sprzętu muszę zawieść komputer do administratora sieci, żeby wgrał na nowo ustawienia radiówki. Czy jest jakiś sposób żeby nie latać ciągle?

Czy jest jakiś sposób zapisania wszystkich ustawień sieciowych?

Chodzi mi o to że mam stery do karty, hasło do sieci, program itp.

Tylko żeby to w pełni chodziło trzeba zrobić takie coś:

http://img459.imageshack.us/my.php?imag … 22uam3.png

A ja nie wiem jak to połączenie zrobić.

Więc albo napiszcie jak zachować ustawienia sieci, lub jak zrobić to połączenie.

Połączenie mozesz zrobić w:

Panel sterowania -->> połączenia sieciowe --Plik _->> nowe połaczenie

nie o to mi chodziło :?

zrób sobie kopie systemu jakimś programem do robienia kopii na innej partycji, wtedy w razie formata przywrócisz obraz systemu.

powinieneś bez problemu nawiązać połączenie po formacie - po prostu

prawy na połączeniu, właściwości, protokół tcp\ip -właściwości - uzyskaj

adres ip automatycznie( i dns`y) i system powinien uzyskać adres z serwera dhcp(chyba, ze twój dostawca nie stosuje wiązania ip z mac);

to samo powinien zrobić za ciebie programik do karty - po prostu wystarczy kliknąć połącz i to wszystko(co najwyżej musisz wybrać region dla kanałów) - ja po formacie nie miałem w każdym razie żadnych problemów(radiówka)

Dzięki rixx :slight_smile:

Ja też na radiówce łącze się w taki sam sposób za pomocą loginu i hasła i po każdym formacie robie to bez problemu i robie to tak:

Panel sterowania>Połączenia sieciowe>Utwórz Nowe Połączenie>Dalej>Połącz z Internetem (Opcja Pierwsza)>Dalej>Konfiguruj moje połączenie ręcznie (Opcja druga)>Połącz używając połączenia szerokopasmowego,wymagającego nazwy użytkownika i hasła (Opcja druga)>Dalej (wpisuje nazwę usługodawcy)>Dalej (następnie login i hasło) >zaznaczam opcje utworzenia skrótu na pulpicie i daje Zakończ.

może się to komuś przyda mam nadzieje