Zaciąłem się w Red Faction

Witam, zaciąłem się w grze Red Faction 1, doszedłem do miejsca gdzie jest na rusztowaniu łódź podwodna i trzeba ją spuścić do wody, wchodzę na rusztowanie i naciskam przycisk, to łódź się opuszcza i wybucha… Obok jest pomieszczenie sterujące jakieś ale jest zamknięte…

Help

http://forum.pclab.pl/t454131.html A to czasem nie Ty jesteś :?:

No i co z tego? Czemu robisz offtop?

ta gra swoje ma i ja też dość dawno w nią grałem poszukaj tu

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,27,314,620

Żaden off top Zapytałem się grzecznie tylko czy przypadkiem to nie Ty-w tą grę nie grałem ,ale przeglądając tamto forum ,trafiłem na podobny temat , więc chciałem się upewnić-oczywiście przepraszam jak masz co do tego jakiś żal. :stuck_out_tongue:

Schodząc do ostatniego zadania napotkaliście zaryglowane drzwi. Teraz będą otwarte. Wracamy do nich i wchodzimy do środka. Okazuje się, że jesteśmy w podziemnym porcie dla łodzi podwodnych. Na jednym z rusztowań zawieszona jest niewielka łódź. Niestety normalnie jest poza naszym zasięgiem. W związku z tym należy się wdrapać na rusztowanie i górą dojść do łodzi. Tuż obok jest przełącznik, którego wciśnięcie spowoduje zwolnienie zaczepów trzymających łódź. Kiedy pojazd jest w wodzie skaczemy w dół i włazimy do środka. Naszymi kierunkowskazami są białe światła. Uwaga, po drodze napotkamy przeciwników w podobnych łajbach jak nasze, a także wielkie ryby. Kilka torped powinno rozwiązać problem i pozbawić nas kłopotliwego towarzystwa. W dole zobaczycie podwodną instalację. Zmierzajcie w jej kierunku. Kiedy zobaczycie podwodny tunel skierujcie się do niego, a dopłyniecie do wewnętrznej przystani. Na brzegu czeka delegacja strażników, ale można ich dość łatwo załatwić. Najlepiej przy użyciu pistoletu, który może strzelać spod wody.

Teraz do śluzy, która prowadzi w dół. Na końcu korytarza dojdziecie do podziemnej kolejki, która zawiezie Was na spotkanie z jednym z buntowników. Jest to część poradnika do gry.

I tu jest zgrzyt, bo naciskam przełącznik, łódź się trochę przesuwa, opada i wybucha…

Dodane 27.02.2009 (Pt) 21:51

Halo pomoże ktoś?

Zacząłem grę od nowa doszedłem do tego miejsca i znowu to samo…