Zacięcia gry, problemy z myszką, problem-sterowniki?

Witam serdecznie! Otórz mam następujący problem:

Otórz ostatnio unowocześniłem sobie komputer, kupiłem sobie ATI ASUS HD 3600 niestety pojawił sie problem.

:arrow: Zaisntalowałem sobie gre wyścigówke i tam o dziwo grafika wszystko pięknie ładnie działała ale musiało sie troche pograć zeby sie gra nie zacinała lekko.

:arrow: Teraz zainstalowałem sobie gre FPS w którą gram przez sieć i niestety myszka mi chaczy, mam myszke Razer Death Adder i niemożliwe to jest aby to była wina myszki [zepsuta].

:arrow: Zainstalowałem jeszcze sobie ostatnią gre Bf Vietnam do gry w Singel player, gra na laptopie, gdzie była grafa zintegrowana wszystko działało pięknie sie nic nie wieszało, a teraz na tym moim Ati Asus HD3600 zaczyna sie mapka, a tam jakbym właczył obrazek i sobie chodził, klatkowanie niemiłosierne :? nie da sie grać

Rozwiązania mi nasuwają sie dwa:

:idea: albo procesor jest za słaby na tą karte graficzną i nie nadąza za nią

:idea: albo przy instalowaniu sterowników do karty graf, wystąpił błąd z niekompatybilnością sprzętu z systemem Win Xp i dlatego efekty w grach są jakie są.

Jak sądzicie w czym może tkwić problem?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :slight_smile:

ściągnij sterowniki ze strony asusa

a z jakiej strony, proponujesz pobrać te sterowniki? szukam szukam i znaleźć nie moge :confused:

sterowniki te co mam pobrałem z strony:

PS: przy instalacji nowych sterowników wyskoczył bład, taki sam jak przy instalacji tych starszych:

499a9528f89a71e3m.jpg

Temat do zamknięcia!

Rozwiązanie tutaj: