Zacięcie komputera!

Witam Wszystkich!

Mam problem z którym nie umiem sobie poradzić dlatego proszę was o pomoc chodzi o to że gram w pewną gre która ma słabe wymagania sprzętowe a gdy ją włączam po kilku minutach od zalogowania po prostu dostaje chwilowego laga a po tym lagu komputer dostaje freeza i nie da się nic zrobić nawet klawisze które się świecą : numb, itp nie reagują dopiero jak nacisne CTRL ALT DEL to po 10 minutach MOŻE się odetnie ale z gry wychodzi komunikat że dostałem Disconnecta :frowning: Dodam jeszcze że z początku po instalacji systemu ( 2 raz bo myślałem że za 1 razem chodzi o sterowniki do karty graficznej ale reinstalacja nic nie pomagała…) wszystko działało wporządku nawet gry z bardziej większymi wymaganiami działały. No i niewiem co robić tak robienie formata co dwa tygodnie mnie nie bawi :stuck_out_tongue: Komputer nie jest zawirusowany , zasilacz wymieniony.

Sprzęt:

AMD Sempron 3000+ 1.80 GHz

Ram 512mb

Radeon 9250

Podaj temperature karty graficznej.Temperaturę sprawdź programem Everest Home Edition 2.20 zrób test łącza na www.speedtest.net

Ja chyba nie mam czujnika w karcie graf… ale dam ci temperaturę reszty : Płyta główna 36"C , Procesor 36"C , d.Procesora 41"C , mam 4mb i ręcze za to że to nie jest wina łącza ale jest 4,2 mb

Coś za duża temperatura procesora…ja np. mam 22C

Nie jest wcale duża. Przeczytałem że jak dojdzie do 70"C to mogę się martwić.

Dodam że gdy gram procesor chodzi na 100% użycia procka a żeby normalnie pograć muszę najpierw zresetować komputer i nie włączając niczego innego włączyć gre. :expressionless: A gdy mam te zacięcie przy grze takie że komputer nie reaguje gra która mi normalnie ma 120kk Użycia Pamięci to ma koło 6k ._. !

Dodane 26.11.2009 (Cz) 14:16

Sory za duble posta ale no pomoże ktoś ? ._.