Zacina myszke podczas gry

Mam problem z myszką. W windowsie XP i uruchamianych w nim aplikacjach i oknach myszka działa poprawnie. Dopiero przy włączeniu gry zaczyna ‘lagować’. Nie jest to ciągłe zacinanie się, ale przeważnie gdy nacisnę przycisk klawiatury i ruszam myszką. Same ruchy myszką nie zauważyłem jeszcze by powodowały ścinanie gry. Mysz podłączałem do różnych wejść usb i tak samo. Próbowałem też z drugą myszką i na tamtej trochę jakby z mniejszą częstotliwością to się zdarzało ale również występowało lagowanie myszki. Nie wiem co zrobić, poprawić, zainstalować by było dobrze:/ Wcześniej tzn ok 5 dni temu było wszystko ok, myślałem że problem zniknie sam ale niestety nadal jest:/

Ale jaka to mysz dokładnie? Przy wszystkich grach tak jest? Win Xp ma Service Packa 2? Próbowałeś tą mysz do innego pc podłączyć? Możesz spróbować w menedżerze zadań ustawić niski priorytet procesowi gry.

Mysz nie ma znaczenia bo testowałem dwie różne które na laptopie są ok. Xp z sp3. Zmniejszenie priorytetu gry prawie nic nie daje, jest dodatkowo opóźnienie między ruchem a tym co widzę, niewielkie ale jednak jest:/ Nie mam dużo gier w których mógłbym przetestować myszkę. Aha, jeszcze albo mi się wydaje, albo po uruchomieniu pc można przez chwilę 0b\8mć normalnie bez lagów myszki, dopiero po jakimś czasie zaczyna się przycinać.

To może coś ze sterami do usb, przeinstaluj stery do płyty głównej może, jak masz możliwość podłączyć mysz przez PS/2 to też spróbuj i zobacz jak wtedy działa