Zacina się obraz, dźwięk i kursor


(Zuza90 90) #1

Jak w temacie na Windowsie Vista Basic 32, który mam zacina się dźwięk i obraz w jakimkolwiek odtwarzaczu i do tego zacina się kursor. Mam laptopa Samsung R519 2GB i 250. Proszę pomóżcie.


(Pharun) #2

Proponuje reinstalacje sterowników od karty graficznej, dźwiękowej i Direct X.


(Zuza90 90) #3

A jak mam to zrobić?


(Łukash) #4

zuzia_142 , tu masz sterowniki do Vista 32

http://www.samsung.com/uk/support/detai ... class_cd=P zakładka Driver

Pobierasz

VGA(Graphics),INTEL

Sound(Audio)

Odinstalowuję się najpierw zainstalowane z Panel sterowania > Odinstaluj program i szukasz VGA Intel Driver odinstalowujesz > restart >instalujesz pobrany.

Oraz Sound(Audio) Driver odinstalowujesz > restart >instalujesz pobrany.

DirectX - pobierasz i uruchomiasz to narzędzie http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro ... 12426.html

Ewentualnie poszukaj w Menu Start programu SAMSUNG Update Plus ,zdaję mi się że jest on do aktualizowania sprzętu ,jak go znajdziesz to uruchom.


(Zuza90 90) #5

Ale ja nie mam ani takiego ani takiego:( mam Intel Graphics Media Accelerator Driver i Intel Matrix Storage Manager....Nic więcej, a tego sound w ogóle nic takiego....


(Łukash) #6

Tak napisałem ,nie wiem jak to się nazywa dokładnie :wink: .Intel Graphics Media Accelerator Driver to jest ten sterownik do grafiki.

W takim razie w menu start wyszukaj/wpisz Menedżer urządzeń i uruchom > Kontrolery dźwięku ,wideo i gier >rozwiń > i tu jest karta dźwiękowa > kliknij ją prawym myszki > właściwości > i wybierz Odinstaluj-Odinstalowuje sterownik (zaawansowane)

Jak nie dajesz sobie rady to w menu start wyszukaj ten program,wpisz SAMSUNG Update Plus i uruchom.