Zacinająca sie klawiatura na baterię

Jak klawiatura leży w poziomie, to jak piszę, to nic się nie da zrozumieć… BO czasem jest po 5 tych samych liter, mimo, że nacisnąłem tylko raz klawisz…

Żeby dobrze pisać, to muszę ją o brzuch opierać…

da radę coś z tym zrobić :?:

Dodam tylko, że ta klawiatura jest na baterię :smiley:

zmienic baterie :slight_smile:

albo rozebrac i przeczyscic…

bateria działają, klawiatury nie mogę rozebrać :confused:

skoro nie mozesz jej rozebrac, to oddaj na gwarancje lub kup nowa… 8)

najwyrazniej albo jest brudna i wciskajac klawisz nie uzyskujesz pelnego styku na plytce, ale ta ma zwarcie gdzies, tak czy siak bez rozbiorki sie nie obedzie

teraz piszę normalnie i działa…

poklepałem w nią i działa…

choć nie zawsze…

Takie bezprzewodowe ile lat ciągną :?:

Bezprzewodowe klawiatury i myszy to badziewie. Musowo latać z klawiaturą i myszą po mieszkaniu, że musi być bezprzewodowa? Kabel to kabel. No chyba że musisz do specjalnych zastosowań używać bezprzewodowej, to rozumiem. Jeśli nie, to kup normalną, przewodową i będziesz miał mniej problemów, niż z bezprzewodową

a ile tego kabla masz? 1m/2m? ja mam do kompa ponad 3m od fotela… z lozka troche wiecej 8)

ps. posiadam to badziewie :roll: i chodzi bez problemu na 7-8m przez dwie sciany…

w kompie mam 4 z tyłu i 2 z przodu porty USB:

* wifi

* drukarka

* to na bezprzewodowe

* jak muszę podłączyć kartę pamięci

Z przodu są porty do kitu… Ledwo co działają…

Są wejścia te PS2 (db pamiętam??), które u mnie noe działają…

Działają :))

Podłącz coś na PS/2 i zrób restart kompa (z podłączonym urządzeniem w porcie PS/2) po pierwszym uruchomieniu, system automatycznie zainstaluje sterownik.

Włąśnie PS/2 mi nie działa :confused:

Ale klawa działą normalnie… teraz sie tnie tylko przycisk z myślnikiem :smiley:

To poklep :smiley:

Co za bzdury tu się wypisuje, jestem użytkownikiem tego “bezprzewodowego badziewia” czwarty rok, mam trzecią klawiaturę z myszką bez przewodu i sobie chwalę (pierwszą klawiaturę zalałem gorącą herbatą z cytryną, nie odratowałem jej :slight_smile: w drugiej mi padła mysz, to wywaliłem całość i teraz mam od dwóch tygodni nową, ale te dwie poprzednie były takie firmy typowo… no coś pokroju Manty/E5/A4Tech, a teraz mam z Microsoftu, i ogólnie cała klawiatura już w dotyku jest taka jakaś wytrzymalsza)

Żeby nie było, na przewód też miałem dwie, najpierw miałem taką, co z komputerem jest dostarczona i padła mi po miesiącu, potem kupiłem sobie taką porządniejszą, i też szybko padła. Klawiatura była jedna, i do dziś gdzieś ją mam i trzyma, ale z klawiaturami to ja problemu nie miałem, żeby sama z siebie przestała działać :slight_smile:

Taka klawiaturka i mysz to wygoda, można zawsze sobie - jak ja mam, przestawić ją na blat biurka/szufladę na klawiaturę w biurko bez szarpania się z kablem, położyć też się mogę, jak np. oglądam kilka odcinków seriali pod rzad, to nie muszę latać do komputera i z powrotem co chwilę, żeby przestawić plik na kolejny :slight_smile:

Ojć, ale się rozpisałem :wink: Co do tematu, no to po prostu bez rozkręcania się nie dowiesz, możesz poklepać lekko (a nie ją zaraz z całej siły traktować :stuck_out_tongue: ), może i na to pomoże :smiley:

Pozdrawiam!

Ok. Dzięki :slight_smile: