Zacinajaca sie mysz


(Sadura L) #1

mam mysz optyczna i mam taki problem... ze ona mi sei non stop przywiesza... znaczy sie zamiera na jakies 0,3 sekundy i dzieje sie srednio raz na 2-3 minuty...

jak mialem normalna kulkowa to nic takiego sie nie dzialo..

ktos moze umie pomoc?

pozdrawiam

zeber


(Tomik68) #2

jaką masz podkładkę pod mysz ---- czasem optyczne myszki są czułe co do środowiska na które świecą !!


(Km4) #3

ew. moze stery uaktualnij :smiley: ale to nie to raczej..

Kolega dobrze mówi zobacz podkladki. moze co 2-3 min akurat najerzdzasz na takie miejsce gdzie przerywa i nei lapie powierzchni


(Gugu007) #4

Aktualizacja sterów nie zawadzi, natomiast faktycznie myszy optyczne najlepiej działają na jednobarwnych podkładkach. :mrgreen:


(Marcinbittel) #5

I broń Boże, żebyś nie używał jej na przezroczystym podłożu :stuck_out_tongue:


(korkodyl) #6

Faktycznie. Moja a4tech działa idealnie na jasnych, czarnej, źle na wielokolorowej (typu zdjęcie), a w ogóle nie działa na pomarańczowej błyszczącej powierzchni. Ciekawostka: myszy optyczne nie działają na lustrze :smiley: , moja też.


(Sadura L) #7

no ale ja mam jednolicie czarna podkladke... na samym stole jest to samo...


(Carlsbergxxx) #8

A czy to się dzieje podczas używania, czy 2-3 minuty po zaprzestaniu użytkowania? Bo niektóre myszy optyczne mają tak, że jak je zostawisz w bezruchu na parę minut, to potem chwilę trwa jej wzbudzenie. U mnie np. (mysz A4Tech) po kilku minutach używania, światełko od optyki zaczyna mrugać i trzeba myszą ruszyć na jakieś 10 cm żeby się "pobudziła".


(Marcinbittel) #9

Też tak mam. A co do tematu: może mysz masz tak podłączoną że ledwo tam styka... Wyjmij końcówkę myszki z komputera i wsadź jeszcze raz i wtedy włącz kompa i daj znać.