Zacinająca się Opera 9.5

Jak wiecie w Operze występuje nie wiadomo czego zacinanie się programu. Czytałem na db komentarze pod 9.64, bardzo dużo ludzi o tym pisało. Czy nie ma jakiegoś sposobu na zniwelowanie tego? Kurcze już mnie to denerwuje. Nie pomaga wyczyszczenie wszystkiego przez CCleaner, zwiększyłem miejsce na przechowywanie historii itp. Nic niestety nie pomaga. Co zrobić? Deinstalacja przez RevoU. nie pomaga, logi czyste. Też macie ten problem? Od której wersji wprowadzono szybkie uruchamianie? Na 9.64 działo się to jeszcze częściej i nie wiem czemu, ale chlała dużo więcej proca niż 9.5.

Wyeksportuj zakładki do pliku, jeżeli jest taka możliwość w Operze.

Usuń ją całkowicie: odinstalowanie-przegladarki-opera-t76424.html

Przeczyść komputer Ccleanerem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +v2.20.920

Zainstaluj ponownie Operę i zaimportuj zakładki z pliku.

Nie bardzo :smiley:

Próbowałeś naprawy instalacji?

Optymalizacji?

http://b39.cal.pl/opera.html#OptymalizacjaOpery

Chillout niestety znów się to przedchwilą powtórzyło…

radziłbym Ci spróbować Operę 10, w ciągu ostatnich dziesięciu dni (od zainstalowania najnowszej wersji) miałem jedną zwiechę

Wszystko przez Adobe Flash Player 10 :wink: ustaw pamięć podręczną RAM na 60 MB

Le_mar narazie od wczoraj się raz zawiesiła, poczekam jeszcze trochę.

master_zonk6 spróbuje jak znów się problem powtórzy.

Dzięki za odp :).

A mógłbyś podać adres strony z którą są problemy? Ja na przykład mam problem z pocztą WP.

Ale jak pisał master_zonk6 jest to chyba wina Flash Player 10.

EDIT:

zniknęło mi jedno ostrzeżenie - jestem rozczarowany

i wylaczyc sprawdzanie dokumentow oraz obrazkow, pamiec na dysku tez mozna wylaczyc

mam 9.63 i sie nie wywala - przynajmniej od miesiaca a wlaczona czesto po 18h/dobe non-stop

Wcześniej działo się najczęściej na naszej-klasie. Dzisiaj tylko raz xD. A jakby flasha 9 zainstalować?

Tak zgodnie. A na 9.64 to się zdarzało ze 5 razy częściej. Javy nie instalowałem, spróbuje.

Przed chwilą pozamykałem szybko karty w celu instalacji javy i znów zwiecha na szybkim wybieraniu, a wyłączyłem wszystko co pisaliście wyżej. Zobaczymy czy java coś da.