Zacinająca się przeglądarka-problem z reinstalacją adobeFP

Hejka!

Coś chyba sknocili w adobe flash playerze, bo widzę na forach, że ostatnio nie tylko ja mam z tym problem. Mianowicie tnie się obraz w momencie uruchamiania stron wykorzystujących ten program. Szperałem w necie i znalazłem przyczynę, użycie CPU dochodzi często nawet do 100% i się obraz klatkuje. Podstawową rzeczą jaką chyba powinno się zrobić, to zaktualizować program. Miałem wersję Flash Player 11.7.700.232 (albo coś zbliżonego, ostatnich cyfr nie jestem pewien). Pokazywało, że mam aktualną, a tu chyc, znalazłem nowszą, Flash Player 11.8.800.94. Zainstalowanie najnowszej nie pomogło, więc spróbowałem ze starszą. Zainstalowałem wersję 10.x i pojawił się jakiś błąd. Odpuściłem sobie i szukałem problemu gdzie indziej aż do momentu, w którym doszedłem do wniosku, że stara wersja mi pomoże, więc znowu poszperałem i zainstalowałem wersję Flash Player 10.3.183.90. Miałem z tym pewne problemy, ale jakoś sobie poradziłem, cały happy uruchamiam ponownie kompa i co? to samo co wcześniej. O dziwo pomimo odinstalowania wersji 11.8 i zainstalowania 10.3 i tak mi odtwarza w wersji 11.8. Jak to się dzieje? Zgłupiałem… Odinstalowałem w następujący sposób: start->dodaj lub usuń programy -> usunąłem ze 3 rzeczy związane z adobe (pluginy itp), zostawiłem tylko adobe AIR, bo nie wiem co to. Jak odinstalować odinstalowany program? Szukałem jakiś dodatków w chromie, ale żadnych wtyczek nie znalazłem.

Z góry dzięki za pomoc!

google chrome

edit

Wcześniej - tak jak każdemu - mulił komputer niezależnie od przeglądarki. Teraz z ciekawości chciałem sprawdzić na IE czy zadziała - chyba w ogóle przeglądarka nie wykrywa mojego adobe flash playera 10. Próbuje mnie też przekonać do zainstalowania wersji 11.8

flasha trzeba mieć aktualnego ;]

tak samo jak przegląarke

są łatane luki bezpieczenśtwa.

użyj programów glary utlilities cleaner odkurzacz do wyczyszczenia kompa z zbednych plików.

możesz też których z podzespołów się grzać sprawdz w temperatury podczas obciązenia w hfinfo