Zacinające się filmiki - duże użycie procesora

Witam! Mój komputer, z którego korzystam na codzień jest w naprawie i jestem zmuszony użytkować 10 - latka ;/ Dzisiaj półfinał LM i chciałem sobie obejrzeć w necie na Sopcascie. Niestety mam problem. Nak omputerze zacinają się wszelkiego rodzaju filmiki , czy to na odtwarzaczu, czy youtube , czy też sopcast… ;/ dodam, iż użycie procesora przy odtwarzaniu filmów dochodzi aż do 100% . Co zrobić abym mógł oglądać filmy na tym komputerze? proszę o pomoc!

10 letni to procesor pewnie z 500 MHz jakiś Duronik w najgorszym wypadku.

Ciężko będzie. Wyłączyłeś wszystkie aplikacje działające w tle??

633 MHz xD wyłączyłem :slight_smile: czyli komp nadaje się tylko do surfowania po necie , gg i worda? xD ale z tego co pamiętam dawno temu filmiki szły elegancko :stuck_out_tongue_winking_eye: nic się nie da zrobić?

Przeinstaluj sterowniki od grafiki ale rym xD Na stronie producenta powinny być, nie instaluj tych najnowszych tylko najlepiej z wyszukiwarki sterowników. Bądź poszukaj modelami :slight_smile:

BTW: Najpierw usuwasz stare (chyba, że ich nie ma xD)

I jeszcze II opcja: Wtedy może korzystałeś, ze starszego monitora, który ma mniejsze rozdzielczości. Teraz może masz podłączony nowy monitor? Zmień rozdzielczość na minimum i sprawdź filmiki. Wszystko będzie wyglądało jak psu z gardła wyciągnięte, ale może będzie płynniej.