Zacinające się filmiki w HD na YouTube

Witam, mam dosć mały problem który wygląda tak:

Więc posiadam google chrome w wersji 21 a także Adobe flash player w wersji 11

Problem polega na oglądaniu filmików na yt, klatki straszne ale tylko w rozdzielczości 720p i 1080p

reszta działa sprawnie i ładnie i nie może to być wina komputera, ponieważ sprawdzałem to samo na Firefoxie i tam działa wszystko płynnie i wg.

próbowałem także zainstalować flasha w wersji 10 ale też nic to nie dało … jeśli ktos by mógł pomóc to byłbym wdzięczny :slight_smile:

Ja mam dokładnie to samo,jest to od czasu zmiany wyglądu aktywności na YouTube. Wtedy procesor chodzi na 100 procent i tak klatkuje że masakra…

mam identycznie, troszke wcześniej może się to zaczęło, ale jest tak jak mówisz, procesor chodzi na maksymalnych obrotach i nie mam co z tym zrobić, a jakimś cudem na mozilli działa wszystko wporządku nawet na 1080p … dziwne …

Sprawdźcie czy nie przestawiło wam playera na HTML5 http://www.youtube.com/html5?hl=pl - jak tak to zrezygnujcie, jak nic to nie da to prawy klik na filmiku > ustawienia > zaznaczyć lub odznaczyć Przyspieszenie sprzętowe.

Twoja rada, niestety nie działa … na dodatek zauważyłem że gdy oglądam filmik na pełnym ekranie i nacisnę alt + tab to wracam do ukienka tego małego w przeglądarce, wcześniej cały czas był na trybie pełno ekranowym… nie wiem co z tym zrobić ; /

zaba609 , tnace-sie-filmiki-youtubie-t497996.html#p3134146

Tez mi przyszlo do glowy, ze znowu cos zepsuli (jak wzykle).

Ja mam ten sam problem. Youtube zacina mi się na każdej przeglądarce, w każdej jakości, a wcześniej bez problemu oglądałem na 720p.

Tu nie chodzi o YouTube, ale o Chrome w wersji 21.

nie chodzi o chrome lecz o flasha… w nim tkwi problem ; > wyżej został podesłany link co zrobić by nie było z tym problemu :slight_smile:

Problem prawdopodobnie leży w 2 a niekiedy większej liczbie pluginów Flash Player. Należy je wyłączyć i zostawić tylko jeden.

W tym celu wpisujemy w oknie adresu: chrome:plugins następnie klikamy opcję “+Szczegóły” która znajduje się w prawym rogu, rozwija się lista pluginów. Na samej górze powinien być Flash Player, jeżeli jest więcej jak jeden to wyłączamy pozostałe. Mi pomogło.