Zacinające sie filmy na na nowym monitorze LCD

Witam często tu bywam ale dopiero teraz się zarejestrowałem.Mam problem z nowym monitorem.Wcześniej miałem Samsunga SyncMaster 793mb 17 cali,zwykły monitor.Teraz kupiłem Lg Flatron W2442PA BF 24 cale.Problem jest w tym ze na starym monitorze oglądałem filmy i normalnie wszystko śmigało w necie jak i na DVD.A teraz w necie mi się tną ze nie da się oglądać a na DVD co jakiś czas.Czym to jest spowodowane i co mogę z tym zrobić ? Odświeżanie mam włączone na 60 mhz a rozdzielczość na 1280x1024.Reinstalowałem stery do grafy i to samo.Sterowników do tego monitora nie mam.Proszę o pomoc.Poniżej podaje parametry kompa :

Amd Athlon 1,66

521 RAM

NVIDIA GeForce FX 5200

Z góry dziękuje.

Spowodowane jest to nową, wyższą rozdzielczością nowego monitora. Więcej cali - grafika musi wygenerować większy obraz, a tym samym pochłania więcej zasobów na to.

Rozumiem a co mogę z tym zrobić ?? poradźcie coś.

Jedyne, co można zrobić w tej sytuacji, to ustawić niższą rozdzielczość kosztem jakości obrazu.

Próbowałem zmieniać rozdzielczości.nic nie daje :frowning:

piotrek1990 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Tnie się tak samo w każdej rozdzielczości?

OT-y - KOSZ