Zacinające się gry flashowe


(PYZ24) #1

Witam, czasami z nudów chcę pograć w jakąś prostą grę flashową na nafaszerowanej wirusami stronie. I wszystko fajnie pięknie, ale niektóre gry niemiłosiernie się zacinają. Flash Player i to wszystko mam aktualne, przeglądarki tak samo, sterowniki też. Jak miałem jeszcze Windows 7 to na IE działały płynnie, teraz jak mam Windows 8 to już na wszystkich przeglądarkach jest tak samo. Karta graficzna: ATI Radeon HD 5400 Series. Jak to możliwe, żeby komputer bez problemu uciągnął np. NfS World, a ma problem ze zwykła flashówką? Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

 


(Bogdan_G) #2

Piszesz:

Aż grzmi w zabezpieczeniach SSL, trybie chronionym flasha itp. Zastanawiam się. Ja taką grę, wchodząc na stronę z zawartością gry i ze spamem reklamowym, to wyłuskuję grę. Nawet nie otwieram gry. W Firefoxie, przy adresie strony (pasek adresu) z lewej strony jest mały przycisk.

Przykład http://www.myrealgames.com/free-online-games/3d-sniper/

 

Klikam wtedy w ten znaczek przed adresem i wymieram media. Tam znajduję linka na zielono, do gry swf. Kopiuję tego linka i tyle. Ponownie otwieram FF i wklejam w pasek adresu  http://www.myrealgames.com/files/3d-sniper.swf

 

No i gra hula bez problemu: http://prntscr.com/4bqjoy

 

Dlatego Firefox.


(PYZ24) #3

Faktycznie działa :smiley: Dzięki wielkie za pomoc, pozdrawiam :slight_smile: