Zacinające się gry, samoczynne restarty - infekcja?

Od pewnego czasu zacinają się niektóre gry na moim komputerze - zaczęło się to chyba nagle - nie jestem jedynym użytkownikiem, więc nie wiem czy nie po jakimś konkretnym wydarzeniu. Prócz tego, komputer czasami się ni z tego ni z owego restartuje. Przywracanie systemu - nie wiedzieć czemu - oferuje tylko jeden termin przywracania, który nie jest satysfakcjonujący. Prosiłbym zatem o sprawdzenie logów z OTLa i ewentualnie jakieś rady,

Logi z OTLa:

http://wklej.org/id/408145/ - zwykły

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Script wklej to:

Kliknij w Wykonaj Script.

Wykonałem to, wyskoczył log, który został jednak omyłkowo zamknięty - co teraz? Wykonać jeszcze raz, a może przeskanować, a może w ogóle log nie jest już potrzebny?

Raporty z usuwania OTL znajdują się w folderze C:_OTL\MovedFiles.

Nowe logi zazwyczaj należy wykonywać, chociaż @jessica nic o tym nie wspomniała, ale taka infekcja wymaga sprawdzenia, czy wszystko zostało prawidłowo wykonane i nie nawróciło się.

A więc wklejam: http://wklej.org/id/408413/

Sądząc po raporcie, to jest już OK.

Zwróć uwagę na fakt, że oprócz infekcji “My applications” miałeś także infekcję pendrivową.

Jeśli zamierzasz w przyszłości podpiąć tego zarażonego pena, to po podpięciu go od razu użyj USBFix , >http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/index.php?topic=7405.0 – post nr 21

Kliknij w nim na: DELETION.

jessi

Rozumiem, że chodzi o tego autorun.inf, tak? To jest jakiś wyjątkowo zasiedziały, mam go na każdym prawie pendrivie, podobnie zresztą jak wielu znajomych - walczyłem z nim już paroma programami, spróbuję tym USBFixem.

EDIT: Ten USBFix to po prostu jakieś wyjątkowe formatowanie pendrive’a? Tak czy inaczej, nie chce mi zadziałać, pisząc, że “Device Media is write-protected”. Nie wiem jak odprotectować zapis, patrzyłem do ustawień pendrive’a ale tam wygląda na to, że wszystko jest zezwolone.