Zacinające się gry - temperatura?

Cześć, nie mam pojęcia o co tutaj chodzi…Grając w gry, wszystkie, bez wyjątków, (Dead Island, Dead space 3, Gta 4. Stalker itp itd) Wszystko śmiga, aż miło na średnich bądź wysokich detalach do czasu… Po jakiejś godzinie gry, może krócej, gry stają się agrywalne… klatkują niesamowicie, nie ma opcji gry ani minuty dłużej. Sprawdzałem temperatury w spoczynku i w stresie, i nie wiem co o nich myśleć…

 

Mój laptop to Acer Aspire 6935g

 

System : Windows 7 ultimate 32-bitowy

Bios : InsydeH2O Version V1.10

Procesor : Intel® Core Duo CPU T6400 @ 2.00 Ghz (2CPU’s) ~ 2.0 Ghz

Pamięć ram : 3072

DirectX 11.

 

Temperatury po włączeniu laptopa są następujące

 

W SPOCZYNKU:

GPU 47C

HD0 47C

Temp1 40C

Temp2 42C

Temp3 47C

Temp4 47C

Core0 19C

Core1 19C

 

Po parenastu minutach gry, temperatury w stresie wynoszą praktycznie wszystkie bez wyjątków 59-63,4 stopnie. (oprócz core0 i 1)

Martwią Mnie one, ponieważ przy tej temperaturze SpeedFan, zamiast ikonki “ptaszka” Który wskazuje na poprawnę temp. pokazuje płomień…

 

Laptop stoi na podstawcę, która nie wiem czy coś daję… Czyściłem ujście powietrza przy karcie graficznej, to fakt- było strasznie zabanglane syfem… ale to nic nie daje. Czy jest możliwość, że problem leży po stronie którejś części? Proszę o radę… Dziękuję i pozdrawiam!=)

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.