Zacinające się GTA San Andreas

Niedawno porzyczyłem od kolegi GTA san andreas i strasznie zacina, wiecie może co zrobić aby się nie zacinało :?: plis pomóżcie :!: :!: :!:

podać konfig kompa

Jak masz za słabego kompa to tylko sam możesz sobie pomóc tym że go zmodernizujesz,ale na razie podaj czym dysponujesz

System : win xp profesional SP2

pamięć ram: 256 RAM

karta graficzna: GeForce 2 MX

Procesor: 1.8 Ghz

Grafika za słaba, do wymiany.

Mao RAM’ów, dokupić.

Procek może być.

Ile około by kosztowało wymienie ramu i karty graf

Grafikę najlepiej jakbyś kupił GF 6600, albo już 6800. Zależy, do 100zł za taką badziewną, ale dla GTA wystarczyła by spokojnie. RAM’y pewnie masz DDr1, 1GB kosztuje ok 30zł, dobrej firmy GoodRAM. A jeżeli masz SDR, to zabulisz znacznie więcej bo 512MB kingstona kosztuje 50zł.

No ale to nie koniec, jaki masz zasilacz?

Hmm, poszukaj na necie najlepszych detonatorów dla twojej grafiki. Ew. zobacz na stronie nvidii. Detale oczywiście na low i najniższa rozdzielczość ustawiona?

nom

Dodane 21.05.2009 (Cz) 20:30

nie wiem jaki mam zasilacz gdzie to sie sprzwdza ???

rozkręcasz kompa i czytacz co ci pisze na zasilaczu

A da sie jakoś bez rozbirania kompa ???

Nie. To jest jedyny sposób.

No po prostu zdejmij lewą albo prawą część obudowy (odkręć z tyłu śrubki) i zerknij na zasilacz. Jest on w górnej części obudowy, tak skrzyneczka. :slight_smile:

Jestem zielony w te klocki, a gdzie mniej więcej znajduje się ten zasilacz ??

Na samym rogu, z tej strony od której masz podłączony kabel zasilający.

w górnej części obudowy

Pokażesz mi gdzie za taka cene mozna kupiec te pamięci? Jesli faktycznie znasz takie miejsce to biorę ich cale wiadro ![-o<

Ahh, no faktycznie… Pomyliły mi się ceny z DDR2 :slight_smile: Sorry :wink:

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczedo DDR 2 są w stosunku do DDR i SDRAM takie tanie? Przecież są nowsze…

Bo DDR i SDRAM już pewnie nikt nie produkuje a jest jeszcze na nie zapotrzebowanie przy modernizacji komputerów. Duży popyt mała podaż.