Zacinające się streamy internetowe

Witam

Od niedawna mam poważny problem z oglądaniem meczów przez tzw. streamy. Stream się uruchamia, obraz jest widoczny, ale nie jestem w stanie tego oglądać. Co parę sekund obraz zacina się na chwilę i tak w kółko. Dodam, że wcześniej streamy o których mówię, chodziły mi bez najmniejszego problemu. Mój internet to Neostrada 512 (od razu mówię, że nie są to streamy przewyższające możliwości mojego łącza internetowego). Komputer mam całkiem niezły, dopiero co kupiony z wgranym Windowsem 7.

Możliwe że te streamy które wybierasz są bardziej oblegane niż keidyś. Są wakacje i na pewno więcej dzieciaków ogląda mecze i inne transmisje…

Poszukaj na sopcast, tam jest o tyle lepiej że materiał trochę się zbuforuje i dopiero płynnie odtwarza. Strony bukmacherskie też transmitują wiele meczy, jakość jest nienaganna i mała frekwencja…

  • na takim internecie to możesz sobie tylko przeglądać strony :frowning:

Min. dwa lub trzy razy tyle powinna być prędkość internetu …

Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

kliknij aby powiększyć :

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

Ccleanera już używałem i to nawet kilkukrotnie, niestety bezskutecznie. Spróbujmy inaczej. Podaje link do streamu > http://www.bharatlive.tv/2010/08/star-c … icket.html Powiedzcie czy wam też się zacina ?

U mnie film się nie zacina, chodzi płynnie tylko brak dźwięku :frowning:

Sprawdź na innych serwerach…

  • jakie masz kodeki oraz system Windows 7 bit :?:

64 bit. K lite codec pack.